2017 filmleri filmbilir.com ile sizlerle

16 Aralık 2016 tarihinde vizyonda olması beklenen film bir kez daha ertelenebilir. Fragmanı çok erken tarihte yayınlanmasına rağmen film bir hayli gecikti.

2017 filmleri filmbilir.com ile sizlerle
2017 filmleri filmbilir.com ile sizlerle
Bu içerik 1025 kez okundu.

Sen Sağ Ben Selamet

16 Aralık 2016 tarihinde vizyonda olması beklenen film bir kez daha ertelenebilir. Fragmanı çok erken tarihte yayınlanmasına rağmen film bir hayli gecikti. Bu gecikmenin nedeni henüz bilinmiyor ancak eğlenceli bir komedi filminin bizleri beklediği kesin. Devam filmi niteliğinde olan film, yerli komedi türünde değerlendirilebilir.Ufuk Özkan, Ayçin İnci, Tuvana Türkay, Hakan Karahan, Lale Başar gibi isimlerin yer aldığı Sen sağ Ben Selamet filmini sizler de vizyona girdiği andan itibaren sitemizden izleyebilirsiniz. Sen Sağ Ben Selamet, devam filmleri arasında başarı yakalamış olan filmlerden bir tanesi ve Sena sağ ben selamet izle butonu aktif hale geldiği an sizler de bu eğlenceli filmi izleyebileceksiniz.2017 filmleri kategorisine de alınsa, filmi büyük bir heyecanla bekleyen, büyük bir kitle var.

Seni Seven Ölsün

Bir tılsım ve garip bir inanış yüzünden sevenlerin birbirine kavuşamadığı ilginç bir köy… İnsanlar, garip davranışları ile dikkatleri fazlasıyla üzerine çekiyor ve bu köyde birbirini seven gençler kavuşamıyor ya da mutlu olamıyor. Büyüyü bozmak için yıllardır kavgalı ve küs olan iki ailenin çocukları büyük bir aşk yaşamaya başlıyor ancak bu durumdan iki taraf da rahatsız. Seni Seven Ölsün, etkileyici senaryosu ile birlikte yerli film sektöründe çok konuşulacak filmler arasındaki yerini alıyor. Seni seven ölsün filmini izlemek isterseniz eğer seni seven ölsün izle butonu aktif olduğu an sizler de harekete geçebilirsiniz. Komedi ve romantizm öğelerinin buluştuğu bu film gayet ilgi çekici bir senaryoya sahip ve sizlerin de beğeneceğini umuyoruz.

Kervan 1915

1915 senesinin Haziran ayında Giresun’un merkezinde eşyaları ile birlikte çaresiz ve umutsuz bir şekilde beklemektedir. Bu kafile göç etmek için yola çıkmıştır ve düzenlenen ihale ile birlikte sorumluluk alan kişi de Katırcı Selim’dir. Harita Halep’i göstermektedir ancak bu yolculuk tahmin ettikleri kadar kolay olmayacaktır. Göç yolu, kafileyi tedirgin etmektedir ve hamile kadınların yanı sıra yaşlı ve çocuklu kadınlar da bu kafilede yer almaktadır. Dramatik öğelerin bolca yer aldığı ve kusursuz bir şekilde işlendiği Kervan 1915, Türk sinema tarihine damga vurmayı başaracak olan filmlerden bir tanesidir. Kervan 1915 filmini hd görüntü kalitesi ile izleme ayrıcalığına sahip olmak isterseniz eğer Kervan 1915 izle butonunu kullanarak sizler de filme erişim sağlayabilirsiniz. Film oldukça etkileyici bir senaryo ve oyunculuk ile birlikte sizlerden de tam puan alacaktır diye düşünüyoruz. tarih filmleri kategorisinin yeni filmi kervan 1915, full hd olarak sizlerle. http://www.filmbilir.com/ ailesi olarak perdeye düşen filmleri en kısa sürede editörlerimiz aracılığı ile siteye dahil ediyor ve zaman kaybı yaşatmıyoruz. Yaşam alanlarınızı gerçek bir sinema salonu haline dönüştürmek en büyük hedeflerimizden bir tanesi ve bunu da kısa süre zarfında başaracağımıza inanıyoruz. Yerli ve yabancı yapımların tamamına sizler de bu adres üzerinden kolayca ulaşabilirsiniz.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Boğaz turunda Çanakkale Zaferi anlatıldı
Boğaz turunda Çanakkale Zaferi anlatıldı
Emlak Bulma Adresi
Emlak Bulma Adresi