3 Boyutlu Oyunlar Burada Oynanır

Eğlence ve oyun dünyasında her geçen gün yenilenen bir çağ içerisinde bulunmaktadır. Bu sektöre sahip olanlar her geçen gün yeni ve farklı versiyonlar ile oyunlar üretilmektedir.

3 Boyutlu Oyunlar Burada Oynanır
3 Boyutlu Oyunlar Burada Oynanır seobaz
Bu içerik 587 kez okundu.

Eğlence ve oyun dünyasında her geçen gün yenilenen bir çağ içerisinde bulunmaktadır. Bu sektöre sahip olanlar her geçen gün yeni ve farklı versiyonlar ile oyunlar üretilmektedir. 3 Boyutlu Oyunlar da bu yeni çağın oyunlarından birisidir. Ve bu tarz oyunlar diğer oyunlara göre insanlar üzerinde çok daha büyük bir etkiye sahip olabilmektedir.

3 Boyutlu Oyunların insanlar üzerinde etkiye sahip olduğu en büyük nedenlerden bir tanesi de bu tarzda yapılan oyunları oynadığınızda mesela bir araba yarışından bahsedelim, o arabayı sanki siz içindeymişsiniz de öyle sürüyormuşsunuz gibi bir etki yaratır. Yani oyun içe iç içe olursunuz ve kendinizi bu noktaya bağlarsınız. Hal böyle olunca oyun sevenler oyun ile kendilerini hissettirmek için bu oyunlara daha çok öncelik vermektedirler.

Her oyun olduğu gibi bu oyunlarda da insanların bağımlılık oranları kafalarda bir soru işareti bırakmaktadır. Bir oyunu yüzeysel oynamak ile sanki yaşıyormuş gibi oynamanın ne derece bir etki yaptığını söylememize gerek yoktur umarım. Yalnız şu da var teknolojinin kullanılma alanlarına göre bu fayda tartışılabilir. Eğitici olacak bir pilotluk eğitimi veren bir oyun içerisinde kendinizi hayal edecek olursanız hem öğretici hem de kendinizi geliştirici bir oyun olabilir.

Bu tarz oyunların özellikle simülatör oyunları gibi olması pek çok kesimi harekete geçirmiş ve bunun üzerindeki geliştirmeler çoğalmıştır. İleride belki desadece aklımız ile değil duyularımız ile de oyunun içine hapsolabiliriz.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Başkan Uysal ve Vali Şahin İBB birimlerini görev başında ziyaret etti
Başkan Uysal ve Vali Şahin İBB birimlerini görev başında ziyaret etti
İstanbul Nostaljik Tramvayına kavuştu
İstanbul Nostaljik Tramvayına kavuştu