Açık Ofis Kiralama Hizmeti

Açık Ofis Kiralama Hizmeti
Açık Ofis Kiralama Hizmeti Admin
Bu içerik 642 kez okundu.

Ofis masrafları firmaların genel giderleri içinde önemli bir yer tutuyor. Bir ofisin kurulum maliyeti oldukça yüksek olduğu gibi, kurulumdan sonraki aylık giderler için de ciddi harcamalar yapmak gerekiyor. Bu nedenle özellikle yeni firma kuranlar daha az maliyetle ofis ihtiyaçlarını karşılamayı ve ofis için yapacakları harcamayı işlerini geliştirmeye ayırmayı tercih ediyor. Malte Business Center açık ofis, sanal ofis, hazır ofis kiralama hizmetleriyle firmaların değişen ihtiyaçlarına uygun ofis çözümleri sunuyor. Açık ofis geniş bir alanda birçok hazır masanın olduğu ve masaların paravanla ayrıldığı açık çalışma alanlarıdır.

Bir açık ofis alanını çok çalışanlı firmalar kiralayabilir. Ama farklı firmalar da masa kiralayarak açık ofiste çalışmalarını yürütebilir. Her durumda firmalar açık ofis kiralayarak ofis maliyetlerini en aza indirecektir. Açık ofislerde kaliteli ve modern masa, koltuk, dolap gibi ofis mobilyaları kullanıma hazır durumdadır. Fax, yazıcı, fotokopi gibi cihazlar ortak olarak kullanılmaktadır. Ofiste hızlı ve sınırsız internet bağlantısı, doğalgaz ve klima mevcuttur. Sekreterler firmaların telefonlarını karşılamakta, posta ve kargolarını takip etmektedir. Ofisin günlük ve haftalık temizliği düzenli olarak yapılmaktadır.

Açık ofis kiralama hizmetiyle hiçbir masraf yapmadan hazır bir ofisiniz olacak ve kira bedelini ödediğiniz anda çalışmaya başlayacaksınız. Ofis yönetimiyle veya ofisinizin günlük, aylık giderleriyle uğraşmayacaksınız. Sadece aylık ödemenizi yaparak tamamen işinize yoğunlaşacaksınız. Özellikle yeni kurulan firmalar için hazır ofisler büyük avantaj sağlamaktadır. Prestijli bir ofis adresi kurumsal kimlik kazanmak için önemli bir etkendir. Malte Business Center ofis çözümleri firmalara bu imkânları sunuyor.

Ofis hizmetlerini Maltepe’nin merkezi lokasyonunda 7 katlı lüks plazada veriyoruz. Hazır ofis, açık ofis ve sanal ofis kiralayan müşterilerimiz her katta bulunan toplantı salonlarından ve görüşme odalarından sözleşmede belirtilen limitler dâhilinde faydalanabiliyor. Ayrıca ofis müşterilerimize sınırsız çay kahve servisi de bulunuyor. Güvenlik ve otopark hizmetlerinden yararlanabiliyorsunuz. Yeni bir firma kuruyorsanız ve düşük maliyetli ama prestijli bir ofisiniz olmasını istiyorsanız Malte Business Center ofis çözümlerini mutlaka öğrenmelisiniz. Dilerseniz haftalık, dilerseniz aylık ya da yıllık kiralama yapabiliyorsunuz. Sözleşme yaptığınız anda işinize başlayabiliyorsunuz. 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Başkan Uysal ve Vali Şahin İBB birimlerini görev başında ziyaret etti
Başkan Uysal ve Vali Şahin İBB birimlerini görev başında ziyaret etti
İstanbul Nostaljik Tramvayına kavuştu
İstanbul Nostaljik Tramvayına kavuştu