Alışverişte Sanal Kartın Önemi

Alışverişte Sanal Kartın Önemi
Alışverişte Sanal Kartın Önemi Admin
Bu içerik 749 kez okundu.

 

            Tüm dünya artık alışveriş yapmak için internet sitelerini tercih etmektedir. Evinizden, ofisinizden kolayca parmak hareketlerinizle, kredi kartı bilgilerini girilerek yapılan bu alışveriş herkes için çok cazip gelmektedir. Ama birçok insan kart ve kimlik bilgilerini verme konusunda endişe duymaktadır. Çünkü dolandırıcılar alışveriş siteleri yoluyla insanları kandırmaktadır. İşte bu sebepten dolayı hırsızlığa yol açmayan tek kullanımlık sanal kartlar üretilmiştir.

 

 -ASTROPAY: Ön ödeme sağlayan internet sitelerinde güvenli alışveriş yapabileceğiniz bir karttır. Bütün dünya da kullanılmaktadır. Kimlik bilgileriniz alışveriş sitesine kesinlikle verilmemektedir. Sadece alışveriş siteleri için değil online oyun oynamak istediğinizde de astropay yardımınıza koşuyor ve sahtekarlıktan, dolandırıcılıktan sizi koruyor. Sosyal paylaşım sitelerinde de yakında sanal kartlar ile ödeme yapılabilecektir

 

 -PAYWİCK: Bu kart tek seferlik kullanım yapabilmenizi sağlar. Kimlik bilgisi girmenize gere yoktur sadece alışveriş yapacağınız sitede paykwik kullanılıp kullanılmadığınız kontrol etmeniz gerekmektedir. Satın alacağının kartın miktarını kendiniz belirleyebilirsiniz. Kartı alacağınız sitenin güvenli olmasına mutlaka dikkat etmelisiniz.

 

 -OTOPAY: Kredi kartı gibi 19 haneli kart numarası vardır, güvenlik koduna sahiptir.

 

            Bu otopay gibi kartlara sahip olmak istiyorsanız eğer resmi satış sitesi olan www. sanalkartlar.com sitesine uğramalısınız. Kurumsal yapısı ve uzman kadrosu ile ihtiyaçlarınızı 7/24 karşılayabilmektedir.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Başkan Uysal ve Vali Şahin İBB birimlerini görev başında ziyaret etti
Başkan Uysal ve Vali Şahin İBB birimlerini görev başında ziyaret etti
İstanbul Nostaljik Tramvayına kavuştu
İstanbul Nostaljik Tramvayına kavuştu