Amanda Palmer'ın Ezici Şarkıları ve Video Lesvos Mültecilerden İlham aldı

Amerikalı söz yazarı Amanda Palmer, Suriye'de yaşayan mülteci Aylan Kurdi'nin ölümünden esinlenerek ortaya çıkmış ve " Les Hos"adasında bir Hollanda STÖ'sü için çalışırken tasarladığı " Harm's Way " filmindeki rahatsız edici tek filmi için yürek burun tıkanık bir video yayınladı.

Amanda Palmer'ın Ezici Şarkıları ve Video Lesvos Mültecilerden İlham aldı
Amanda Palmer'ın Ezici Şarkıları ve Video Lesvos Mültecilerden İlham aldı Admin
Bu içerik 514 kez okundu.

 

İkilinin solisti, piyanist ve söz yazarı olan 41 yaşındaki Amerikalı şarkıcı-söz yazarı Dresden Dolls de ve, “Hollanda STK için 30 Kasım'a kadar tek dijital satışından gelen gelirin sunacak yalnız malzemeyi serbest bırakır Çünkü Bu yaz Lesvos'da kiminle çalıştık " We Carry " yazıyor.

Palmer, "Geçen ilkbaharda yurtdışındayken bu şarkıyı üzerinde çalıştım, ellerimi anlamaya çalıştım" diyor. "Yunanistan'ın Lesvos'una gittim ve" Çünkü Taşıyacağım " adlı küçük bir Hollanda STK ile çalıştı . Çoğunlukla ailelere ev sahipliği yapan Kara Tepe adlı bir kampa hizmet eden küçük bir ekip. "

"Oğlum Ash'i aldım; o zaman neredeyse ikisi oldu ve biz bazen sekiz bir aileyle sıkışan küçük kamyonların büyüklüğündeki teneke kutulara kahvaltı dağıtmamıza yardımcı olduk. Futbol oynadık ve çocuklarla ukulele şarkıları paylaştık. Dans ettik."

"Bu mülteci çocuklardan daha cömert bir grup çocuğu görmedim ve bu beni daha derinden etkileyen şeylerden biriydi: Bizler, sadece cüzdanlarım ve politikalarımla değil, cömert davranmayı da bir grup olarak unuttum. - ama hayaletlerimizle. Bu hayatım olabilirdi, çocuğum, hikayem. Orada bazı kadınları, özellikle de Afganların bazılarını tanımak zorundaydım ve viral fotoğrafların arkasındaki asıl insan hikayesini anlamaya çalıştım "dedi.

Video, Tarragona, İspanya'daki yerinde çekildi ve üretim maliyeti ve film çekimi sıklıkla Palmer tarafından kullanılan bir yöntemle crowdfunded olarak yapıldı. Şarkı web sitesinde dijital olarak indirilebilir.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
“İki insan iki kader” Kitabı Yazarı Hüseyin Koçarslan'dan Açıklama
“İki insan iki kader” Kitabı Yazarı Hüseyin Koçarslan'dan Açıklama
Gişe bekçileri hırsızları için yolda devriye
Gişe bekçileri hırsızları için yolda devriye
istanbul escort