ANDREAS KURTULUŞUNUN ARDINDAN ÖLDÜRÜLÜYOR…

Vatanım Sensin dizisinde Emrah Ersoy’un canlandırdığı Andreas karakterinin macerası dizinin altıncı bölümünde son buldu.

ANDREAS KURTULUŞUNUN ARDINDAN ÖLDÜRÜLÜYOR…
ANDREAS KURTULUŞUNUN ARDINDAN ÖLDÜRÜLÜYOR…
Bu içerik 1064 kez okundu.

Geçtiğimiz Perşembe akşamı izleyiciyi yine ekrana kilitleyen dizide, Amerikalı gazetecinin haberi erken yayması sebebiyle Andreas’ın kurtulması zora düşmüştü. Yine de Hilal ve arkadaşları verdikleri sözü tutmak adına birçok zorluğu göze alarak sahte kimlikle onu kaçırmayı başardılar. Son dakika Teğmen Leon’un Andreas’ı yakalamasına rağmen onu Hilal ile göndermesi izleyicileri oldukça şaşırttı. 

Başarılı oyuncu bir Türk eşliğinde kayıkta giderken neden olanlara müdahale etmeden oradan sadece kaçtığı soruldu. Bu dakikalarda kurtulduğu kesin gözüyle bakılan Andreas yani yetenekli oyuncu Emrah Ersoy mimikleri ile rolünün hakkını fazlasıyla vermişe benziyor. Endişe ile ölümden korktuğunu söylemesinin ardından kendisini kurtuluşa götüren Türk tarafından vurularak öldürülüyor. 

Başarılı oyuncunun dizideki rolü bu şekilde sonlanmış olsa dahi oynadığı karakterin içinde bulunduğu durumlar, dizinin daha birçok bölümünü etkileyecek ve anlattıklarıyla yapılan haber sayesinde gelecek bölümlerde farklı olaylar yaşanacağa benziyor. Genç ve yetenekli oyuncunun reyting rekorları kıran Vatanım Sensin dizisinin ardından yakın zamanda yeni bir projede karşımıza çıkması bekleniyor.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Doğan Babacan son yolculuğuna uğurlandı
Doğan Babacan son yolculuğuna uğurlandı
Mp3 İndirme Adresleri
Mp3 İndirme Adresleri