ANDREAS VİCDANININ DAR BOĞAZINDA

ANDREAS VİCDANININ DAR BOĞAZINDA

ANDREAS VİCDANININ DAR BOĞAZINDA
ANDREAS VİCDANININ DAR BOĞAZINDA Harun antepli
Bu içerik 1933 kez okundu.

Vatanım Sensin dizisi Perşembe akşamı yayınlanan bölümüyle yine hayranlarını ekran başına kilitledi. Başarılı oyuncu Emrah Ersoy bir önceki bölümde rolü ve oyunculuğu ile izleyicilere heyecanlı dakikalar yaşatmıştı. Bu bölüm ise rolünün içerisindeki gelgitler, vicdanının ona yaşattığı azap ve kurtulma hissi ile dolu karakter Yunan Askeri Andreas’ı başarılı oyunculuğu ile izleyicilere adeta yaşattı.

Geçtiğimiz hafta Menemen Olayı’nı konu alan dizide, zulüm etmemek için kendi ordusunu terk eden Yunan askerleri konu edilmişti. Tek tek kurşuna dizilen askerlerin arasında bir tek Andreas; yani başarılı oyuncumuz Emrah Ersoy yoktu. Bu hafta iyi niyetini fazlasıyla Türk hemşirelere belli eden Andreas’ı Hilal korumuş ve saklamış; karşılığında da olanları tüm dünyaya duyurmak adına ondan Amerikan Medyasından bir gazeteciye konuşmasını istemişti. Başta kaygılarıyla bunu kabul etmeyen asker, yanındaki yatağa getirilen ve kendi asker arkadaşları tarafından işgal sırasında tecavüze uğrayan kızın durumunu görüp en sonunda da kendisini astığına tanık olunca işin rengi birdenbire değişti. Emrah Aksoy’un can verdiği karakter Andreas fikrini değiştirerek Hilal’e durumu kabul ettiğini ve her şeyi anlatacağını belirtti.

Tüm bunlar da demek oluyor ki 6. Bölümde Andreas’ın gazeteciye verdiği bilgilerle olaylar daha da karışacak… Başarılı oyuncu ise oynadığı oyun ile izleyicileri ekran başına kilitlerken, rolü ile yine heyecan dolu dakikalar yaşatıp dizinin seyrini değiştirecek olaylar içerisinde yer alacak. 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Denizli'de Bursa Caddesi trafiğe açıldı
Denizli'de Bursa Caddesi trafiğe açıldı
Cüneyt Çakır, Rusya'ya gitti
Cüneyt Çakır, Rusya'ya gitti