Android Telefon Takip Etme Programı

Android Telefon Takip Etme Programı
Bu içerik 645 kez okundu.

casus-cep-telefonu

Cep telefonu kullanımı oldukça yaygın olduğundan yapılmak istenen pek çok farklı işlem telefonlara indirilecek olan programlar ile yapılabilir. Aileler çocuklarının gün içinde nerede olduğunu merak ettiklerinden bu konuda kullandıkları cep telefonlarına indirecekleri casus telefon programı ile harita üzerinde nerede olduklarını öğrenebilirler. Android Takip Programı ile her an sistemden bilgi alınarak nereye gidildiği öğrenilerek bu şekilde daha güvenli olunduğundan emin olunabilir. Android kullanıcıları bu şekilde istedikleri her an programı kullanarak detaylı olarak bilgi alabilir ve sorun yaşamadan uzun süre programı kullanmaya devam edebilirler. Yazılımı kullanmak isteyenler bu durumda sistemden indirme işlemini yaparak bu şekilde kullanmaya başlayabilirler.

parent-control-casus-program

İşletim sistemine göre seçim yapılması ile sorun yaşanmadan kullanım imkanı bulunur. Takip edilmek istenen telefon için yazılımın dünya çapında kullanımı mümkündür. Oldukça yaygın olan yazılımı kullanmak isteyenler ücretsiz deneme paketini alarak bu şekilde kullanımı hakkında bilgi alabilir ve daha doğru kararlar verebilirler. Karşı tarafın telefonunun arka planında çalışan bu yazılımın sayesinde devamlı olarak bilgi alabilir ve karşı tarafın bunu fark etmemesi ile sorun yaşamamış olursunuz. Farklı özellikler sunması sayesinde bu şekilde aynı programın kullanılması ile daha farklı işlemler yapılabilir. Dinleme işlemi telefon üzerinden yapıldığından bu durumda hangi numara ile görüşme yapıldığı ve hangi saatte yapıldığı hakkında bilgi alınabilir.

casus-telefon-yazilimlari

Aynı şekilde sosyal medya takibi de bu sistem üzerinden yapılarak telefondan çocukların yapmış olduğu işlemler hakkında bilgi alınarak güvende olup olmadıkları konusunda bilgi alınabilir. Takip programı google haritalar üzerinden kişilerin nerede olduğunun öğrenilmesi için işlem yapılmasına imkan sağlar. Bu sayede şüphelerinin cevabını bulmak isteyenler kolayca işlem yaparak detaylı olarak bilgi alabilirler. Kullanımı veya kurulumu için merak edilen konularda yardım almak isteyenler bu durumda canlı destek hattından sorularını ileterek cevaplarını alabilir ve ne yapması gerektiklerini kolayca öğrenebilirler. Türkçe dil desteği sunan Parent  Control Takip programından işlemler rahatlıklar yapılarak bu şekilde daha hızlı sonuç alınabilir. Cep telefonu olanlar bu durumda Android için uygun olan yer bildirimi programını kullanabilirler.

 

SİTEMİZİ BURADA ZİYARET EDEBİLİRSİNİZ https://www.parentcontrol.biz

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Tanrıçadaki öğretmenlerin yerine tabletlerin XPrize'leri yapılabilir mi?
Tanrıçadaki öğretmenlerin yerine tabletlerin XPrize'leri yapılabilir mi?
İngiltere v Güney Afrika: Turistler, T20 serisini etkileyici üç tur ile kazandılar
İngiltere v Güney Afrika: Turistler, T20 serisini etkileyici üç tur ile kazandılar