Asimetrik Kesimli Gömlekler Yine Dikkat Çekiyor

Geçmişten günümüze artık tesettür modası da yön değiştirmeye başladı. Bu değişim kesinlikle dikkatlerden kaçmayan bir durum olarak ilgi topladı.

Asimetrik Kesimli Gömlekler Yine Dikkat Çekiyor
Asimetrik Kesimli Gömlekler Yine Dikkat Çekiyor tanitim
Bu içerik 469 kez okundu.

Tesettür modasının asi tarzı

 

            Geçmişten günümüze artık tesettür modası da yön değiştirmeye başladı. Bu değişim kesinlikle dikkatlerden kaçmayan bir durum olarak ilgi topladı. Özellikle farklı kesimlerdeki tesettür gömlek modelleri ilk göze çarpan unsurlar arasında yerini alarak pek çok kadının ilgi odağı olmayı başardı. Bunun sebebiyse gömleklerin oldukça fazla kullanım alternatifine sahip olması. Bu yüzdende yaz aylarında etrafta oldukça değişik tesettür gömlek modelleri görmek mümkün. Özellikle asi ruha sahip olan genç kesimin ilgi odağı gözüken asimetrik kesim tesettür gömlek modelleri hemen her yerde kendisinden söz ettirmeyi başardı.

 

 Asimetrik kesimli tesettür gömlek modelleri

 

            Asimetrik kesime sahip olan tesettür gömlek modelleri, parçalı görüntüye sahip olmaları ve sıcak aylar için dikildikleri kumaşların konforlu olmasıyla vitrinlerde her kombinasyonda kullanılır olmaya başlanması gözlerden kaçmadı. Hem düz renk kumaş seçeneği hem de doğanın rengi olan yeşil renkteki, kendinden desenli kumaş alternatiflerinin olmasının ise mükemmel bir görüntü oluşturduğu dedikodular arasında yer aldı. Uzun ya da kısa gömlek boyu fark etmeksizin her modelde kullanılan bu kesimle, bilhassa genç kesim yaz aylarında giyeceği kıyafetlerde bu tarzın öncelikli olacağının sinyallerini verdi.

 

            Pamuklu ve keten kumaşların ağırlıklı olarak kullanıldığı fark edilen tesettür gömlek modellerinin, bu özelliklerinden dolayı sıcak havalar için ideal bir seçim olacağı da kesinleşmiş oldu. Ünlü modacı ve markaların vitrinlerinde de boy göstermeye başlayan asimetrik tesettür gömlek modelleri, aslında her kesime hitap eden bir model olduğunda kanıtladı. Bu sebeple her bütçeye uygun olabilecek tesettür gömlek modellerine ulaşmak mümkün. Ayrıca abiye tesettür gömlek modelleri için de hazırlanan tasarımlarda, ince tiril tiril kumaşların ve arkadan öne doğru kısalan boy ölçüsünün kullanılması estetik olarak asil bir görüntü ortaya çıkardı.

 

            Özel geceler için hazırlanan bu farklı tasarımlar için net bir fiyat bilgisi söylenemese de, günlük olarak kullanılabilecek olan tesettür gömlek modellerinden farklı fiyat aralıklarına sahip olacağını ilk görüldüğü anda açıkça sergiledi. Son olarak renklerden bahsedilmesi gerekirse, elbette her zamanki gibi açık renk tonlarının hakimiyeti son sözün sahibi oldu. Krem renginden sarı tonlarına, pembelerden doğanın mükemmelliğini hissettiren yeşil tonlarına kadar zengin çeşitler gözler önüne serildi.

 

 

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
“İki insan iki kader” Kitabı Yazarı Hüseyin Koçarslan'dan Açıklama
“İki insan iki kader” Kitabı Yazarı Hüseyin Koçarslan'dan Açıklama
Gişe bekçileri hırsızları için yolda devriye
Gişe bekçileri hırsızları için yolda devriye
istanbul escort