Astir Palace Hotel, Yunanistan'da İlk Four Seasons Oluyor

Astir Sarayı Vouliagmeni SA . Astir Sarayı yarımadasında Yunanistan'a ilk Four Seasons otelini getirme planlarını açıkladı

Astir Palace Hotel, Yunanistan'da İlk Four Seasons Oluyor
Astir Palace Hotel, Yunanistan'da İlk Four Seasons Oluyor Admin
Bu içerik 717 kez okundu.

 

Mevcut otelde kapsamlı bir güncellemenin ardından, yeni otel, 2018 baharında Four Seasons Astir Palace Hotel Athens olarak başlayacak.

Yeni otel, Yunanistan'a ilk kez Four Seasons'ın imza servisini getirecek . İkonik Astir Sarayı , elit uluslararası ve Yunan müşterileri tarafından uzun zamandır beğeniliyor.

Hotel'in yeni Four Seasons Astir Palace Hotel Atina'sı olarak yeniden doğuşuna hazırlık amacıyla, tesislerini yenilemek için 100 milyon avrodan fazla yatırım yapılmaktadır.

Özellikler yaklaşık 300 oda, süit ve lüks bungalovları içerecektir; spa ve dinlenme tesisleri; en son teknoloji konferans ve etkinlik mekanları; sonsuzluk havuzları; Sahiller; eşsiz bir sahil şeridi; ve dahası.

Meyer Davis Studio tarafından tasarlanan iç mekanlarda konsept, çevredeki çevre ve yerel kültürün güzelliğinden ilham alıyor ve detaylara özen göstererek çağdaş ama zamansız bir lüks tasarım etiğini taslıyor ve mülkiyet geçmişi ile bağlantı kuruyor.

Martin Brudnizki Design Studio tarafından tasarlanan seçkin yiyecek ve içecek merkezleri, yerel ve uluslararası mutfakların yeni yemek yemek konseptlerini tanıtacak.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
“İki insan iki kader” Kitabı Yazarı Hüseyin Koçarslan'dan Açıklama
“İki insan iki kader” Kitabı Yazarı Hüseyin Koçarslan'dan Açıklama
Gişe bekçileri hırsızları için yolda devriye
Gişe bekçileri hırsızları için yolda devriye
istanbul escort