Atina Metro Projesi İle İlgili Dört İsteklinin Beklentisi

Dört istekliler ilgi göstermesi bekleniyor Yunanistan genişletmek için 1450000000 Euro ($ 1720000000) projesini inşa etmek 'ın ihale Atina metro , madde ile tanıdık bir kaynak söyledi.

Atina Metro Projesi İle İlgili Dört İsteklinin Beklentisi
Atina Metro Projesi İle İlgili Dört İsteklinin Beklentisi Admin
Bu içerik 609 kez okundu.

 

GEK Terna sözcüsü, Yunanistan'ın GEK Terna'sı Fransa'nın Vinci ve Siemens'le ortak girişim kapsamında yer alacağını açıkladı.

Konuyla ilgili bilgi sahibi olan Yunanistan'ın Aktor, İtalya'nın Ansaldobreda'yla, İtalya'nın Ghella'yla J & P Avax'ı ve Fransa'nın Alstom'u ve İspanya'nın FCC'si olan Mytilineolar'ın da teklif vermeleri bekleniyor.

J & P Avax, bir açıklama talebine cevap vermedi ve Mytilineos yorum yapmaktan kaçındı. Aktor yorum yapmak için hemen hazır değildi.

Devlete ait Attiko Metro, potansiyel teklif sahiplerinin istekleri üzerine Haziran ayından bu yana üç kez 13 küme genişleme inşa etmek için ilk beyanların son tarihini geriye doğru itti. Son teslim tarihi 10 Ağustos'dur.

Attiko Metro, yıl sonuna kadar potansiyel müteahhitlerin kısa bir listesini tamamlayacağını açıkladı. Kısa listede bulunan yatırımcıların, Avrupa Yatırım Bankası tarafından Avrupa fonları ve kredileri tarafından birlikte finanse edilecek olan proje için teknik ve finansal teklifler sunmaları gerekecek.

İnşaatın 2019'da başlaması bekleniyor ve sekiz yıl içinde tamamlanacak.

Yönetici müdür Theodoros Papadopoulos, Attiko Metro, yeni metro hattının inşasına başlamadan önce müteahhitlerin hazırlık çalışmalarını yerine getirmesi için Eylül ayında ayrı bir ihale açacağını açıkladı.

Papadopulos, eserlerin arkeolojik araştırmaları ve kamu şebeke şebekelerinin bir bölümünü içereceklerini ve bunların gelecek yılın başlarında başlaması bekleniyor dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
“İki insan iki kader” Kitabı Yazarı Hüseyin Koçarslan'dan Açıklama
“İki insan iki kader” Kitabı Yazarı Hüseyin Koçarslan'dan Açıklama
Gişe bekçileri hırsızları için yolda devriye
Gişe bekçileri hırsızları için yolda devriye
istanbul escort