Aylık Ek Gelir İsteyenler

Sigara makineleri otomatları ile evde ek gelir sağlayabilmeniz için öncelikle bu otomatlardan tedarik etmeniz gerekmektedir.

Aylık Ek Gelir İsteyenler
Aylık Ek Gelir İsteyenler seobaz
Bu içerik 1067 kez okundu.

 

Sigara makineleri otomatları ile evde ek gelir sağlayabilmeniz için öncelikle bu otomatlardan tedarik etmeniz gerekmektedir. Çeşitli yapılarda ve çeşitli kombinizasyonlardan oluşan bu makineleri ile sizlerde alıp, çeşitli işletme sahiplerine kiraya vererek aylık ek gelir elde etme imkânına sahip olabilirsiniz.

Sigara makinesi yapısı gereği lazer okuyucu bir düzenekle çalışan ve ayni zamanda atılan parayı veya jetonu okuyarak işlem yapmaktadır. Bu yöntem ile sahte para veya gazoz kapağı ile yapılmış jetonlar kullanmak suretiyle yapılan hileler önlenmekte olup işletme sahibinin zarar etmemesi sağlanmaktadır. Ayrıca sigara makinesi işletmecilerine ortaklık teklif ederek kar edebilecek, vereceğiniz ortaklık önerisi ile evde oturduğunuz yerden aylık ek gelir olarak para kazanabileceksiniz.

Bu tür sigara makinesialmak ve işletmeciliğini yapmak istiyorsanız çeşitli firmalardan temin edebileceğiniz gibi çeşitli siteler üzerinden de temin edebilirsiniz. Bu makineler 7 li kombinasyon ile çalışmakta olup her 5 jeton da bir ekstra bonus, her 4 jeton da bir bonus vermektedir. Bu Bonus kullanımı sigara çıkartmak isteyen tiryakilere ekstra şans vermektedir. Böylelikle her artı bir bonus ile şansınız artmaktadır.

Genel olarak ürünlerin garanti kapsamı 3 yıldır. Eğer aldığınız makine hasarlı veya bozulduğunda otomatı aldığınız firma ile irtibata geçerek tamir süresini başlatabilirsiniz. Isterseniz üzere dağıtacağınız sigara oyomatlarının yüzdelik oranlarını ayarlayabilir ve kar marjınızı yükseltebilirsiniz.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Denizli'de Bursa Caddesi trafiğe açıldı
Denizli'de Bursa Caddesi trafiğe açıldı
Cüneyt Çakır, Rusya'ya gitti
Cüneyt Çakır, Rusya'ya gitti