Bir Aşk Manchester: Joy, fayda konserinde acıyla parlıyor

Manchester saldırısının ardından düzenlenen fayda konseri, 50.000 müzik hayranına birlik, iyileşme ve sevinç için bir gece dönüştü.

Bir Aşk Manchester: Joy, fayda konserinde acıyla parlıyor
Bir Aşk Manchester: Joy, fayda konserinde acıyla parlıyor Admin
Bu içerik 1057 kez okundu.

 

22 Mayıs'ta Ariana Grande konserinde düzenlenen intihar saldırıları kurbanları hatırlamak için düzenlenen gösteri.
Şartlara rağmen, Grande kendisi sahneye döndüğünde kutlama atmosferi hakimdi.
Kalabalığa: "Bir araya gelip çok sevecen, güçlü ve birleşmiş olduğunuz için teşekkür etmek istiyorum" dedi.
"Sizi çok seviyorum, bence bu tür sevgi ve birlik sizi dünyanın şu an ihtiyaç duyduğu tıp."
23 yaşındaki ABD'li şarkıcı Miley Cyrus ve Black Eyed Peas'la birlikte oynamakla birlikte, diğer vurgular Katy Perry, Coldplay, Robbie Williams, Liam Gallagher ve Justin Bieber tarafından sağlandı.
Old Trafford kriket sahasındaki konser ortalama 10,9 milyon izleyici tarafından izlendi, konser sonuna yaklaşıldığında 14,5 milyona yükseldi.

Wigan'dan 15 yaşındaki Ciara Lynch, saldırıya uğrayan Manchester Arena şovunda bulundu, ancak Pazar günkü konserinde "bunu gerçekten düşünmedi" dedi.
One Love Manchester konserinin "şaşırtıcı" olduğunu belirtti ve ekliyor: "Aynı zamanda duygusalydı.
"Bir Son Zaman Şarkı söylediğinde o zaman ağladım, ama herkes birbirini tanımıyor olsaydı, o kadar yakındı ki gerçekten çok iyi" dedi.
15 yaşındaki arkadaşı Lauren Bromelow, gösterinin herkesi "bir ailen olarak bir araya gelmiş" gibi hissettiklerini söyledi.

Büyük Manchester Manchester'daki Salford'taki 25 yaşındaki Sarah Stones, "iptal ettirmeye çok, çok yaklaştı" dedi ancak ağır polis teşkilatı tarafından rahatlatıldığını söyledi.
Gecenin havasını tarif ederek, "Bu, hepimizin mutluluğuydı: Hepiniz birerinizsiniz, siz bir takımınız.
"Duygusal bir şarkı her geldiğinde, gerçekten bize vurdu, bu akşam Manchester için bir şey söylemiyorum."
Tameside'den arkadaşı 23 yaşındaki Jamal Iddi, 22 mayıs saldırısının "şehirde yaşayan herkesi etkilediğini" söyledi.
"Manchester'da yaşayan herkes ağrıyı hissediyor ve bu, geçmişte yaşayan insanların hatırlanması ve unutulmayacak kadar iyi bir yol olduğunu" söyledi.

Sadece şovun ruhuna giren hayranlar değildi. Polis memurları dans etti, sağlık görevlileri şarkı söyledi ve canlı bir kâhya kalabalığı alkışladı ve dans etmeye teşvik etti.
Grande şov boyunca gösteriler yaptı. Manchester'daki Parr's Wood Lisesi'nden öğrencilerle My Everything'ı seslendirdi, 12 yaşındaki solist Natasha Seth'i rahatlatırken duyguyla başa çıktı.
Ayrıca, kalabalığa, saldırıda ölen 22 kişiden biri olan Olivia Campbell-Hardy'nin (15 yaşındaki) annesi ile görüşmesi sonrasında, son dakikada set listesini nasıl değiştirdiğini anlattı.
Grande, "Olivia'nın hitleri dinlemek istediğini söyledi, tamamen farklı bir gösteri planladık ve dün prova yaptık ve her şeyi değiştirdik" dedi.

Martin Oasis'in eski Oasis şarkıcısı Liam Gallagher'a Live Forever'da eşlik etmesinden önce Coldplay'in Chris Martin'le Oasis'i Öfkeye Ortalamayın.
Evinde konuşan Gallagher, şarkıyı "saldırılarda öldürülen ve yaralanan güzel insanlar" olarak adadı.
Gösteri sonunda Grande, Over The Rainbow'un dokunaklı bir solo yorumu ile tamamlanmadan önce One Last Time şarkısını gerçekleştirmek için diğer yıldızlar tarafından sahneye katıldı.
Grande, One Love Manchester sweatshirt giydi - ve hayranların birçoğu benzer mesajları taşıyan gömlek giyiyor ya da "Ben kalp MCR" ya da #WeStandTogether çıkartmaları diyerek boyalı boya giyiyor.
Organizatörler, Manchester Acil Durum Vakfı'nın We Love Manchester kampanyasını 10 milyon pound'tan fazla tuttuklarını, gece meclisleri ve aileleri için 2 milyon avro para harcadıklarını söyledi.
Grande, Cumartesi günü yaptığı açıklamada, şarkılarını son bir kez Devam ediyor ve gelirleri kampanyaya doğru gidiyor.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
“İki insan iki kader” Kitabı Yazarı Hüseyin Koçarslan'dan Açıklama
“İki insan iki kader” Kitabı Yazarı Hüseyin Koçarslan'dan Açıklama
Gişe bekçileri hırsızları için yolda devriye
Gişe bekçileri hırsızları için yolda devriye
istanbul escort