Bodrum, Solandge Yatında Prens Bandar Bin Nawaf Al Murqin’i Misafir Etti

Bodrum, Solandge Yatında Prens Bandar Bin Nawaf Al Murqin’i Misafir Etti
Bodrum, Solandge Yatında Prens Bandar Bin Nawaf Al Murqin’i Misafir Etti Admin
Bu içerik 768 kez okundu.

 

Bodrum son günlerde oldukça hareketli anlar yaşamaya devam ediyor. Dünya gündeminde de kendisine sık sık yer bulmayı başaran dünyanın en pahalı ve en lüks yatı Solandge, bu kez Bodrum’da görüntülendi.

 

Uzun süredir Hollywood yıldızları ve ünlü iş adamları tarafından kiralandığı hakkında haberleri yapılan Solandge’ın asıl misafirlerinin Suudi Prens Bandar Bin Nawaf Al Murqin ve yakınları olduğu öğrenildi.

 

Türkiye’ye uzun bir tatil yapmaya gelen Suudi Prens ve yakınlarının beraberinde getirdikleri 10 güzel manken ise büyük dikkat çekti. Çevre halkı tarafından ilgi odağı olan Solandge, görkemli dış görünümü ile herkesi büyülemeyi başardı.

 

Gün içerisinde sık sık SPA merkezinde vakit geçirdiği öğrenilen Prens Bandar Bin Nawaf Al Murqin, aynı zamanda su sporları ile de oldukça yakından ilgilendi. Kameralardan rahatsız olan Suudi Prens özel güvenlik önlemleri alarak Solandge etrafına kimseyi yaklaştırmadı.

 

Dünya Basınında da Ülkemize ve Solandge’a Yer Verildi

 

Akşam yemeği için Bodrum’un lüks restoranlarını gözüne kestiren Suudi Prens ve yakınları, yedikleri yemek için tam olarak 4500 Euro hesap ödediler. Restorandan ayrılırken 1000 Euro’da bahşiş bırakan Suudi Prens bölge esnafının yüzünün gülmesine sebep oldu.

 

Ailesi ve yakınları ile yatın güvertesinde dans ederek eğlendiği görülen Suudi Prens’in ülkemizden çok memnun olduğu not düşüldü. Bu haberin gündeme gelmesi ise turizmcilerin sevinmesine yol açtı.

 

Suudi Prens ve yakınlarının Bodrum ziyaretinden sonra rotasını Yunan Adaları’na çevireceği söyleniyor. Yunan Adaları’ndaki ziyaretten sonra ise Suudi Prens ve yakınları ülkesine özel güvenlik korumaları ile birlikte geri dönüş yapacaklar. Solandge’ın ülkemizde uzun süredir bulunması ise dünya gündeminde de büyük ses getirmiş durumda.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Denizli'de Bursa Caddesi trafiğe açıldı
Denizli'de Bursa Caddesi trafiğe açıldı
Cüneyt Çakır, Rusya'ya gitti
Cüneyt Çakır, Rusya'ya gitti