Buca Öğrenci Yurtlarının Ayrıcalıkları

 Buca Öğrenci Yurtlarının Ayrıcalıkları
 Buca Öğrenci Yurtlarının Ayrıcalıkları Admin
Bu içerik 740 kez okundu.

 

            Üniversite hayatınızda konforu ve rahatlığı bir arada yaşamak istiyorsanız İzmir Buca öğrenci yurtları tam size göre. Öğrencilerin her isteklerine cevap verecek şekilde dizayn edilmiş olması bakımından birçok öğrenci Buca’daki üniversiteleri tercih etmektedir. Buca özel yurtlar üniversitelere gayet yakın konumda olduğu için toplu taşımaya para harcamadan rahatça yürüyerek gidilebilmektedir.

 

            Yine Buca yurtları içerisinde kütüphane ve internet gibi birçok özel bölümü barındırdığı için öğrencilerin rahat derslerine çalışma imkânı sağlamaktadır. Buca öğrenci yurtları kız ve erkek blokları olmak üzere iki kompleks şeklindedir. İzmir Buca erkek öğrenci yurtları rahat ikişer kişilik kaloriferli, duş ve lavabolu odaları, son sistem dizayn edilmiş yatakları ve oda içi buzdolapları ile imkânlarını oldukça geniş tutmaktadır. Yine bu yurtlar öğrencilerin çeşitli sosyal ve kültürel alanda kendilerini geliştirebilecekleri aktivite alanları bulunmaktadır.

 

             Buca yurtları yine boş zamanlarında öğrencilerin arkadaşları ile bir araya gelebilecekleri kafeteryası ile diğer yurtlardan oldukça farkı ve ayırt edici özelliklerindendir. Buca öğrenci yurtları fiyatları ise tüm bu sınırsız imkânlara göre çok cazip oranlardadır. Ortalama aylık 500 ile 1000 Türk lirası aralığında değişmektedir. Her türlü ödeme kolaylığı yurt tarafından sağlanmaktadır.

 

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Cengiz Ünder,
Cengiz Ünder, "Yılın En Başarılı Yabancı Genç Oyuncusu" seçildi
Elit U15 Türkiye finallerinde grup maçlarının 2.günü tamamlandı
Elit U15 Türkiye finallerinde grup maçlarının 2.günü tamamlandı