BURUN ESTETİĞİ UZMAN DOKTORU İSTANBUL

BURUN ESTETİĞİ UZMAN DOKTORU İSTANBUL

BURUN ESTETİĞİ UZMAN DOKTORU İSTANBUL
BURUN ESTETİĞİ UZMAN DOKTORU İSTANBUL Harun antepli
Bu içerik 791 kez okundu.

  Birçok kadının güzelliği için başvurduğu çözümler, fikirler ve uygulamalar mevcuttur. Vücudunda hissettiği kusurlar, kimi zaman sağlık problemleri kimi zamansa estetik kaygısı kadınları esir alabilir. Bununla beraber, kadınlar veya erkekler soluğu estetik yapan merkezlerde almaktadırlar. Estetik için vücudunuzun neresinde değişiklik yapmak istediğiniz önemlidir. Bazı kişiler dudak çevresinde, bazıları burun estetiği, bazıları yüzünün genelinde veya farklı alanlarda bu tedaviden yararlanmaktadır.

Op. Dr. Çağatay Ruhi, estetik hizmeti veren doktorlardandır. Burun estetiği İstanbul, burun estetiği, rinoplasti gibi konularda hizmet vermektedir. Burun estetiği istanbul hizmeti veren uzman doktor, burun estetiği ameliyatı için ameliyat öncesi ve ameliyat sonrası bazı paylaşımlar sağlamaktadır. Böylece kişilerin kaygıları ve soru işaretleri giderilmektedir. Burun estetiği ameliyatı gerçekleştirilmeden önce dikkat edilmesi gereken bazı hususlar vardır.

Bu hususların ilki, tıbbi geçmiştir. Kişinin tıbbı geçmişinde kullandığı ilaçlar vs varsa bu konuda doktoru bilgilendirmelidir. Ayrıca tıbbı geçmişle birlikte ameliyat için uygun olup olmadığınız da incelenmelidir. Daha sonraki husus ise fiziksel muayenedir. Doktor tarafından tam bir fiziksel muayene uygulanmalıdır. Şikayetler dikkatle dinlenmelidir. Burundaki nefes problemleri, bağ ağrısı, geniz akıntısı gibi problemler sorgulanarak işlem yapılmalıdır. Fotoğraflar çekilmelidir. Farklı açılarla fotoğrafınızın çekilmesi sağlanarak burunda tespit edilen sorunlar için çözüm önerileri geliştirilmelidir. Ayrıca bunların sizin için uygunluğu da tartışılmalıdır.

Sizlerin beklentilerinizin karşılanıp karşılanmadığı da önemlidir. Burun estetiği sizi etkileyecek bir değişim olduğu için ameliyatın riskleri, şekli ve hazırlık aşamaları iyi bir süreç değerlemesiyle gerçekleştirilmelidir. 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Doğan Babacan son yolculuğuna uğurlandı
Doğan Babacan son yolculuğuna uğurlandı
Mp3 İndirme Adresleri
Mp3 İndirme Adresleri