Çağrı Merkezi Çözümleri

Çağrı Merkezi Çözümleri
Çağrı Merkezi Çözümleri Admin
Bu içerik 821 kez okundu.

Günümüzde işletmelerin yoğun bir şekilde çağrı merkezine yatırım yaptığını görüyoruz. Çünkü işletmeler müşterileriyle etkin bir iletişim kurmak istiyorlar ve bunu en iyi şekilde çağrı merkezleri sağlıyor. Çağrı merkezlerinin kurduğu etkili iletişim sayesinde ilişkiler güçleniyor, müşterilerin sadakati ve memnuniyeti artıyor. Müşteriler ürün ya da hizmet almak için daha istekli oluyorlar ve bu durum işletmelerin kazancını arttırıyor. Çağrı merkezi sistemleri ilk kullanılmaya başlandığında sadece müşterilerin şikâyetlerini iletebildikleri ve genel sorunların çözüme kavuşturulduğu merkezler olarak düşünülmüştü. Bu nedenle satış sonrası hizmeti olarak değerlendiriliyor ve hatta gereksiz, maliyetli bir yatırım olarak düşünülüyordu.

 Ancak işletmelerin çağrı merkezleriyle satış pazarlama uygulamalarını geliştirmeleri ve cirolarının, marka değerlerinin artması çağrı merkezlerinin önemini de arttırmıştır. Bugün çağrı merkezleri işletmelerin müşterileriyle yakınlaşmalarını sağlayan bir köprü görevi görmektedir. Çağrı merkezleri müşterileriyle olan iletişimlerini telefon, fax, web, e-mail, sms gibi araçlarla kuruyor. İletişim gelen ve giden çağrılar olarak kuruluyor. Çağrı merkezlerinin faydaları işletmelere göre değişiklik gösteriyor. Ancak genel anlamda sağladığı yararlar her işletmede ortaktır.

Çağrı merkezinin en önemli faydası işletmeyle müşteri arasında köprü kurmasıdır. Müşteri sadakatinin artması, satışları arttırmaya olumlu katkıları, şikâyet konularının hızla çözülmesi, pazarlama faaliyetlerinin etkinleştirilmesi, müşteri ilişkilerinin tek merkezden sağlanması, ürün ve hizmetlerin iyileştirilmesi için geri dönüş sağlanması, şirket imajına olumlu katkıda bulunma gibi genel faydaları bulunmaktadır.

Firmamız en gelişmiş çağrı merkezi çözümleri ile kurulum, yazılım, donanım hizmeti veriyor. İşletmenize yeni bir çağrı merkezi kurduracaksanız veya mevcut çağrı merkezinizi geliştirecekseniz ücretsiz keşif ve danışmanlık hizmeti de vermekteyiz.

Ürünlerimiz ve hizmetlerimizle ilgili daha detaylı bilgileri www.acartelekom.com sitemizden de öğrenebilirsiniz. Telefon, fax cihazları, entegrasyon ürünleri, aksesuar ürünleri, ses kayıt cihazları gibi çağrı merkezinin ihtiyacı olan tüm ürünler sitemizde en uygun fiyatlarla bulunuyor. Kurduğumuz çağrı merkeziyle gelen çağrı taleplerini tanımlama, ilgili kişilere aktarma, sorunun çözülmesi ve veri tabanın aktarılması gibi tüm aşamaları kolayca yönetebiliyorsunuz. Çağrı merkezi sistemi almadan önce işletmenizin ihtiyaçlarını belirlemeniz gerekiyor. Her işletmenin ihtiyacı farklı olacaktır. Ancak firmamız sizin ihtiyaçlarınıza en uygun çağrı merkezi çözümlerini size sunacaktır. 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Denizli'de Bursa Caddesi trafiğe açıldı
Denizli'de Bursa Caddesi trafiğe açıldı
Cüneyt Çakır, Rusya'ya gitti
Cüneyt Çakır, Rusya'ya gitti