Cambridge English ile İngilizce'ye 1 Adım Önde Başlayın!

Cambridge English ile İngilizce'ye 1 Adım Önde Başlayın!

Cambridge English ile İngilizce'ye 1 Adım Önde Başlayın!
Cambridge English ile İngilizce'ye 1 Adım Önde Başlayın! Harun antepli
Bu içerik 740 kez okundu.

Güvenilir ve çağdaş eğitimiyle ön plana çıkan Cambridge English, 2015 yılı Queen’s Award sahibidir. Firmanın kaynaklarını kullanarak ingilizcenizi geliştirebilir, öğreniminizi destekleyebilir ve sınavınıza çok daha pratik bir şekilde hazırlanabilirsiniz. Öğrencilerin Cambridge English sınavlarına hazırlanmalarına yardımcı olmak adına firmanın global web sitesinde çok fazla sayıda ve her seviyeye, her yaşa hitap eden ücretsiz eğitim materyalleri bulunmaktadır. Kendinizi bir öğretmen olarak geliştirmeniz için ise sizlere her türlü destek sunulmaktadır.

Sorumluluk Bilinciyle Hareket Eden Cambridge English!

Cambridge English, sadece ingilizce seviye sınavı yapan bir dil değerlendirme sistemi değildir. İnsanlara ingilizce dil seviyelerinin belirlenmesinden çok daha fazlasını sunmaktadır. İster İngilizce öğretmenliği kariyerinize yeni başlıyor olun isterseniz sahip olduğunuz becerileri geliştirme arayışında olun, Cambridge English Teaching Framework adlı sistem sayesinde kesintisiz mesleki gelişiminizi (CPD) planlamanız mümkündür. Yani Cambridge English, ingilizce öğretmek isteyen öğretmenleri de unutmayarak onlar için de birbirinden etkili ve farklı fırsatlar sunmaktadır. Bu fırsatlara bakıldığında ise; ücretsiz öğretim kaynakları, web seminerleri, öğretmenlik yeterlikleri ve eğitimleri görülmektedir. Uluslararası düzeyde saygın Öğretim Vasıfları Yeterlikleri kariyerinizin kilit aşamalarını belirler. İhtiyaç duyduğunuz tüm mesleki gelişim kaynaklarına Cambridge English'in global web sitesi üzerinden ulaşabilirsiniz. Burada bulunan uzman web seminerleri ve mesleki üyelik sistemleri Cambridge English Teacher’a erişim sayesinde elinizin altındadır.

Her Seviyeye ve Yaşa Uygun Olan Cambridge English Sınavları

İngilizce seviyenizi ölçülemek mi istiyorsunuz? Günlük kullanım için pratik bir ingilizceye mi ihtiyacınız var? İngilizcenizin günlük kullanım için yeterli olup olmadığını merak mı ediyorsunuz? Öyleyse doğru adrestesiniz demektir. Cambridge English'in Pet Sınavı sayesinde ingilizcenizin orta seviyede bir yeterliğe sahip olup olmadığını kolaylıkla öğrenmeniz mümkündür. Preliminary English Test (PET) olarak da bilinen Cambridge English: Preliminary, orta seviyede bir yeterliktir. İşte, okulda ve seyahat sırasında İngilizce dil becerilerinizi kullanabildiğinizi gösterir. İş ve eğitim imkanlarını yükseltmek isteyen binlerce kişi her yıl Cambridge English: Preliminary sınavına girmektedir. Sizler de bu sınav sayesinde ingilizcenizin günlük kullanım için yeterli seviyede olup olmadığını öğrenebilirsiniz.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Cengiz Ünder,
Cengiz Ünder, "Yılın En Başarılı Yabancı Genç Oyuncusu" seçildi
Elit U15 Türkiye finallerinde grup maçlarının 2.günü tamamlandı
Elit U15 Türkiye finallerinde grup maçlarının 2.günü tamamlandı