Canlı mezat sayfası "Pusula Tesbih Antika Hediyelik Mezat"

Facebook üzerinden Pusula "Tesbih Antika Hediyelik Mezat sayfası" ile canlı mezatlara katılabilir antika, hediyelik eşya, tespih, çakmak gibi birçok ürünü açık arttırma usulüne göre satın alma imkanını yakalayabilirsiniz.

Canlı mezat sayfası
Canlı mezat sayfası Admin
Bu içerik 1916 kez okundu.

 

Son dönemlerde sosyal medya üzerinden yapılan canlı mezatlara olan ilgi giderek büyüyor. Facebook üzerinden yapılan bu mezatlar sayesinde insanlar antika, hediyelik eşya, tespih, çakmak gibi birçok ürünü açık arttırma usulüne göre satın alıyorlar. Canlı mezatlar sayesinde sıcak bir muhabbet ortamı yakalanırken, kullanıcılar hem birbirleriyle samimiyet oluşturarak muhabbet edebilme hem de istedikleri ürünleri satın alma şansını yakalamış oluyorlar.

Canlı mezat sisteminin kurucularından ve ilk uygulayıcılarından birisi olan Murat Karakoç, kurduğu sayfa üzerinden canlı mezat yapıyor. 10 Binden fazla takipçisi olan Murat Karakoç, sadece yaptığı canlı mezatla değil aynı zamanda yardım çalışmalarıyla da biliniyor.  Özellikle son dönemde zor durumda olan Suriye’de ki kardeşlerimize karşı organize ettiği ve desteklediği yardım kampanyalarıyla büyük takdir toplayan Karakoç, “Anda Kardeşe Vefa Derneği” “Halep’e Yardım” ve “Suriye’ye Yardım” ismini verdiği canlı mezatları gerçekleştirerek, zor durumda olan kardeşlerimiz için yardım kampanyaları yapmaktadır.   Bu kapsamda yapılan canlı mezatlardan herhangi bir gelir elde etmediği gibi kazanılan ürünler için ödemeleri ise yardım derneklerinin hesabına yaptırarak akıllarda herhangi bir soru işaretinin gelmesinin önüne geçmektedir.

Facebook üzerinden “Pusula Tesbih Antika Hediyelik Mezat” isimli sayfa üzerinden canlı mezat yapan Murat Karakoç, haftanın belirli günlerinde düzenli olarak canlı mezat yapıyor. Yaptığı mezatlarda kullanıcılarla sıcak bir dost ortamı oluşturan Karakoç, aynı zamanda ürün gönderimlerinden herhangi bir kargo ücreti talep etmiyor. Satış yapmaktan ve ticari gelir elde etmekten önce değer verdiği dostluğa vurgu yapan Karakoç, sayfada ki herkes tarafından gösterdiği samimiyetten dolayı sevilip sayılıyor.

Bursa’da yaşayan Murat Karakoç yaklaşık 10 yıldır yaptığı tespih koleksiyonuyla tanınmaktadır. Tam anlamıyla bir tespih üstadı olan Karakoç, 2 yıldır Facebook üzerinden açmış olduğu “Pusula Tesbih Antika Hediyelik Mezat” isimli sayfa üzerinden ürün satışı ve mezat yapmakta olup 1 yıldır canlı mezat organizasyonu düzenlemektedir.

Günlük olarak gerçekleştirilen antika, hediyelik eşya, tespih, çakmak gibi birbirinden farklı yüzlerce çeşit ürünün satışa çıkarıldığı mezata katılım sağlamak isterseniz aşağıda vereceğimiz link üzerinden giriş yapabilir ve üye olduktan sonra canlı mezatlara katılıp hoşunuza giden ürünleri satın alabilirsiniz.

Pusula Tesbih Antika Hediyelik Mezat  : https://www.facebook.com/groups/1164232803619841/?fref=ts 

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Antonio Conte: Chelsea patronu uzun vadeli Stamford Köprüsü kalmasını hedefliyor
Antonio Conte: Chelsea patronu uzun vadeli Stamford Köprüsü kalmasını hedefliyor
Cumhurbaşkanı Pavlopoulos, Almanya'nın 2. Dünya Savaşı Tazminat Yükünü Geri Getirdi
Cumhurbaşkanı Pavlopoulos, Almanya'nın 2. Dünya Savaşı Tazminat Yükünü Geri Getirdi