CUMANIZ MÜBEREK OLSUN

Cuma günleri kötülüklerden günahlardan kaçarak ibadetlerle geçirmeye çalışılmalıdır. Bir Hadisi şerifte Günah işlemeden selamet ile geçer ise diğer günlerde selamet ile geçer.

CUMANIZ MÜBEREK OLSUN
Bu içerik 374 kez okundu.

Cuma günleri kötülüklerden günahlardan kaçarak ibadetlerle geçirmeye çalışılmalıdır. Bir Hadisi şerifte Günah işlemeden selamet ile geçer ise diğer günlerde selamet ile geçer.(İmam Gazali) İşte bu yüzden sevdikleriniz ile, dostlarınızla, iş arkadaşlarınızla Cuma mesajları atarak güne iyi bir başlangıç yapabilirsiniz.

Müslümanlık sımsıkı bağlı bir Türk toplumdur.İslam dini bizlerin hayatında o kadar çok rol oynadı ki Osmanlı devleti ve daha eski Müslüman Türk devletlerinde bile birlik olmamızı sağladı. Camilerimizin minarelerinde ezanlar, kuranlar okunduğu sürece Türk İslam kardeşliği devam edecektir.

Cuma günleri bizi biz yapan dini değerlerinden biridir. Cuma günleri Müslüman kardeşliğin bir araya gelerek camilerimizde Allaha ibadet ederek geçer.  Uzaktaki sevdiklerimiz dostlarımız, akrabalarımız, arkadaşlarımızla da birlik ve beraberliği ufakta olsa sağlamak amacıyla Cuma mesajları atarak ufak bir tebessüm ettirerek güne mutlu bir şekilde başlamalarına yardımcı olabilirsiniz. Artık resimli Cuma mesajları da var. İnsanların yüzlerini bu mübarek günlerde güldürerek bazı şeylere de teşvik etmiş olurusunuz.

http://turkyurdu.com/cuma-mesajlari-2016-whatsapp-icin-resimli-cuma-mesajlari-6011.html

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Çeşitli beslenme yararları ile ilişkili daha fazla su içmek, çalışma bulguları
Çeşitli beslenme yararları ile ilişkili daha fazla su içmek, çalışma bulguları
Doğu Anglian heykel parkı üniversite kampüsünde oluşturulacak
Doğu Anglian heykel parkı üniversite kampüsünde oluşturulacak