Demir Çelik Firmaları

Demir Çelik Firmaları
Demir Çelik Firmaları Admin
Bu içerik 1001 kez okundu.

Sanayinin en önemli sektörü demir çelik sektörüdür. İnşaat, otomotiv, savunma ve elektronik gibi birçok sektörde üretim demir çelik sektörüne bağlıdır. Bunun yanında birçok alt sektörü de bulunmaktadır. Hammaddenin elde edilmesi, taşınması, depolanması ve üretime dönüştürülmesi aşamalarında pek çok sektöre de girdi sağlamaktadır. Bu durum demir çelik sektörünü sanayinin lokomotifi yapmaktadır. Ülke ekonomisine de en büyük katkıyı demir çelik sektörü sunmaktadır. Ülkemizde bu sektörde 150 ye yakın firma faaliyet göstermektedir. Erdemir, isdemir, kardemir ve ermaden sektörün en güçlü demir çelik firmaları arasındadır. Cumhuriyetin ilk yıllarından beri faaliyet göstermektedirler. Diğer işletmeler sektöre daha sonra katılmıştır.

Bunun yanında bu işletmelerden sac alarak boru, profil, sac kesme işi yapan çok sayıda da firma vardır. Son yıllarda demir çelik üretimi, ihracatı ve ithalatı alanlarında hızlı bir gelişme yaşanmaktadır. Üretici firmalara bağlı olarak faaliyet gösteren tedarikçi firmalar da sektörde önemli bir yer tutmaktadırlar. Tedarikçi demir çelik firmaları, üretici firmalardan aldıkları malzemeleri müşteri talepleri doğrultusunda keserek imalatçı firmalara satmaktadır. Dizdar Metal firması olarak biz de sektörün en güçlü tedarikçi firmalarından biriyiz.

Demir çelik şirketleri malzeme kalitesi ve fiyatlar açısından yoğun bir rekabet içindedir. Aynı rekabet tedarikçi firmalar için de geçerlidir. Dizdar Metal firmamız bu yoğun rekabet ortamında kaliteli ürünleri, uygun fiyatları ve hizmet kalitesiyle bu rekabette güçlü bir konumdadır. Çelik malzemeye ihtiyaç duyan her sektörden binlerce firmaya kaliteli ve uygun fiyatlı malzeme tedariği yapıyoruz. Çelik malzeme çeşitlerimizin tümü kalite belgelidir. Yurt içinden veya yurt dışından ISO kalite belgeli firmalardan malzeme almaktayız.

Soğuk iş çeliği, sıcak iş çeliği, yüksek hız çelikleri, kalıp çelikleri, ıslah çelikleri, sementasyon çelikleri, soğuk çekme lama, soğuk çekme kare, altıköşe, hazır kalıp setleri gibi her türlü çelik malzemenin toptan ya da perakende satışını yapmaktayız. Bu alanda ihracat ve ithalat da yapmaktayız. Malzemeleri istenen ölçü ve kalitelerde, kalite kontrollerini yaparak müşterilerimize teslim ediyoruz. Tüm ürün çeşitlerimizi ve ürünler hakkındaki detaylı bilgileri web sitemizde görebilir ve online sipariş verebilirsiniz. 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Başkan Uysal ve Vali Şahin İBB birimlerini görev başında ziyaret etti
Başkan Uysal ve Vali Şahin İBB birimlerini görev başında ziyaret etti
İstanbul Nostaljik Tramvayına kavuştu
İstanbul Nostaljik Tramvayına kavuştu