DİŞ POLİKLİNİĞİNDEN RANDEVU ALMA

Tüm hastane birimlerinde olduğu gibi diş hekimi polikliniği için de güncel bir randevu sistemi aktif haldedir.

DİŞ POLİKLİNİĞİNDEN RANDEVU ALMA
DİŞ POLİKLİNİĞİNDEN RANDEVU ALMA
Bu içerik 1045 kez okundu.


               Tüm hastane birimlerinde olduğu gibi diş hekimi polikliniği için de güncel bir randevu sistemi aktif haldedir. Hastanelerde meydana gelen randevu ve muayene sorunları, diş hekimliği alanı için de geçerliydi. İnsanlar, diş hekimlerinden randevu almak için çok erken saatlerde polikliniğe gelse de, başka bir gün muayene için gelmek durumunda kalıyordu. Maddi kayıplar ve zaman kayıpları açısından birçok olumsuz durum meydana gelmekteydi. Randevu sistemi ile diş hekimlikleri için de bir düzen oluşturuldu. Diş polikliniği için de her vatandaş, kendisine uygun bir tarih için sağlık kurumuna gitmeden randevu alabilmektedir.

               Diş polikliniği randevu işlemlerinde telefon ya da internet ile randevu almak mümkündür. Bunun için ayrı bir randevu giriş sistemi bulunmaz. Devlet hastanesinden randevu almak için kullanılan adresten diş kliniği için bir bölüm oluşturulmuştur. Bu kısım seçilerek istenilen diş hekimi polikliniğinden tarih, saat ve doktor seçimi yaparak herkes kolayca randevu alabilir. Hasta kayıtları kesinlikle kişisel bilgiler ile halledilmektedir. Bir başkası yerine diş hekimi polikliniğinden randevu alınsa dahi, o kişinin bilgileri ile randevu alınması zorunludur. Diş hekimlikleri için meydana gelen değişiklikler, aynı şekilde sistemde de değiştirilir ve bilgiler güncellenir. Böylelikle her vatandaş bu sistemlerden sorunsuz bir şekilde randevu alabilmektedir. Diş hekimi polikliniğinden randevu almak için telefonla 182 numarasını aramak yeterlidir. Müşteri hizmetleri yardımı ile istenilen tarih ve kurumda randevu alınabilir. İnternetten randevu almak için ise internet sitesine giriş yapmak gerekiyor. Kişisel bilgiler ile ya da E-Devlet bilgileri ile de giriş yapılabilmektedir. Sistem en erken 1 gün sonrasına randevu vermektedir. Bununla birlikte 15 gün sonrasına kadar diş hekimi polikliniğinden randevu almak da mümkündür. Randevuya gidilememesi gibi bir durum söz konusu olduğunda, vaktinden önce sisteme giriş yapıp randevuyu iptal etmek gerekmektedir.

               Her vatandaş sistemde yer alan kurumlar arasında diş polikliniği randevu alma işlemlerini gerçekleştirerek muayene olmak istediği yeri seçebilir. Sistem üzerinden randevu almak, devlet hastanelerinde olduğu gibi diş hekimlikleri için de sorunsuz ve hızlı bir şekilde gerçekleştirilebilecektir.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Boğaz turunda Çanakkale Zaferi anlatıldı
Boğaz turunda Çanakkale Zaferi anlatıldı
Emlak Bulma Adresi
Emlak Bulma Adresi