Dudak Dolgusu

Dudak Dolgusu
Dudak Dolgusu Admin
Bu içerik 1189 kez okundu.

 

 

Dudak dolgusu dudakları ince olan kişilerin dolgunlaşması için yapılan estetik bir operasyondur. Son günlerde dudak dolgunlaştırmak için yapılan en yaygın kullanılan yöntem dolgu dolgusudur. Bu nasıl yapılır merak edenler için bu yöntem de, dudaklara ve ağız çevresine enjekte edilen termal dolgudur. En çok kullanılan dolgu türü de, hyaluronik asit benzeri maddeler içeren bir dolgudur. Hyaluronik asit insan vücudunda da bulunan doğal bir maddedir. Doğal olduğu içinde herhangi bir zararı yoktur. Bu madde sayesinde dudakların hacmi artar. Dudak dogusu ile ilgili Op. Dr. Baran KUL'dan ücretsiz 0212 442 7002 ve 0532 654 7002 telefon numaralarına ulaşarak yada barankul.com adresinden randevu alabilirsiniz.

Dudak Dolgusu

Dış görünüşüne önem verenler için dudak önemli bir bölgedir. Dudakların hacimli ve dolgun görünmesini kişinin daha iyi görünmesini sağlar iken öz güveni de arttıran bir durumdur. Özellik ile yaşlandıkça dudak bölgesi incelir. Belli bir yaştan sonra dudak dolgusu yaptırma sayısı artar. Ayrıca yaş ilerledikçe dudak hizasında bulunan çizgiler artar bu da kötü görünüp yaşınızı ele verebilir. Dudak dolgusu sadece dudakları dolgunlaştırmak için yapılmaz eğer dudak hizasında bulunan ince çizgilerin gitmesi içinde bu malzeme kullanılarak bu çizgilerden kurtulmak mümkün olur.

Dudaklar özellik ile bayanlar da en önemli bölgedir ve oldukça dikkat çeker. Bu ezelden beri var olan bir durumdur. Yaşadığınız süre zarfında dolgun dudaklara sahip olmak mümkün bir durumdur. Dudakların ince ise dolgunlaştırabilirsiniz. Zaten dolgun ama yaşlandıkça çizgiler oluştu ise bu çizgiler için kendinizi üzmenize gerek yok. Bu çizgilerden de kurtulmanız mümkün.

Dudak Dolgusu Fiyatları


Eskiden dudak dolgusu ve benzeri tür de estetik operasyonlar oldukça pahalı iken son yıllar da bu tür de estetik operasyon merkezlerinin artması ile fiyatlar daha makul düzeylere inmiştir. Sizinde bu şekilde bir sorunuz var ise en kısa zamanda böyle bir operasyon yaptırıp kurtulabilirsiniz. Dudak dolgusu ihtiyacını genelde ince dudaklı kişiler ihtiyaç duyar. Dudak dolgusu yaptırmaya karar verdiğiniz zaman operasyonu yapacak olan hekim ile ne istediğinizi ne beklediğinizi açıkça konuşmanız gerekir. Ne beklediğinizi açıkça anlatır iseniz sonuç da o kadar beklediğiniz gibi olur. Bu işlemi yaptırmaya karar verdiğiniz zaman ve tarih belli olduğu zamandan bir hafta önce eğer kullanıyor iseniz, aspirin, E vitamini, ağrı kesici, yeşil çay ve omega 3 içeren ilaçları kesmeniz gerekir. Bu ilaçları kestiğiniz zaman operasyon sonrası morarma az olur. Bir de unutulmaması gereken dudak dolgusu yaptıracakların bu işlemden önce eğer dudak çevresinde uçuk çıkma sorunu olanlara işlem öncesi profilaktik antiviral tedavi başlanır.

 

Operasyon yapılmadan önce dudak hacmi belirlenir. Dudak sınırları belirlenerek dudak kenarları hafif yukarı çekilir. Sonra da alt dudak ve üst sınır arasında uyum sağlanır. Dudak dolgusu işlemi hasta oturur pozisyonda iken yapılır. Operasyonun sonun da nadiren de olsa morarma ve şişlik görülebilir. Bu yan etkiler de ortalama 3 gün ile 14 gün içinde geçecektir.

Op. Dr. Baran KUL Adres:

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Cengiz Ünder,
Cengiz Ünder, "Yılın En Başarılı Yabancı Genç Oyuncusu" seçildi
Elit U15 Türkiye finallerinde grup maçlarının 2.günü tamamlandı
Elit U15 Türkiye finallerinde grup maçlarının 2.günü tamamlandı