Eğitim Bakanı Askerlik Şüphelisi Üzerindeki Tartışmalar

Ilişkin yeni bir tartışma okul geçit ve bayrak yükselterek bayrak yatağı Eğitim Bakanı Kostas Gavroglou sonra askeri diktatörlük tarafından oluşturulan bir tartışmalı yasa kullanarak 1970'lerde yaptığı askerlik kapsamından çıkarılmış olduğu bir Pazar gazetesinden iddialarının ardından, Pazar neden oldu.

Eğitim Bakanı Askerlik Şüphelisi Üzerindeki Tartışmalar
Eğitim Bakanı Askerlik Şüphelisi Üzerindeki Tartışmalar Admin
Bu içerik 522 kez okundu.

 

Ilişkin yeni bir tartışma okul geçit ve bayrak yükselterek bayrak yatağı Eğitim Bakanı Kostas Gavroglou sonra askeri diktatörlük tarafından oluşturulan bir tartışmalı yasa kullanarak 1970'lerde yaptığı askerlik kapsamından çıkarılmış olduğu bir Pazar gazetesinden iddialarının ardından, Pazar neden oldu.

Eleftheros Typos' Pazar baskısında tarafından rapora göre, Gavroglou olanlar İstanbul'da doğdu ve bir o kadar önemsiz değildir ücretini ödeyerek askerlik hizmetinin çıkma Yurt dışında okuyan izin cunta tarafından 1970 iktidardaki kullanmıştır.

Raporda bakanı kararı kullanılmış ve 1971 yılında 3,200 drachmas (anda orta sınıf bir ev için para önemli miktarda) ödeyerek Askerliğini kaçınılması bahseder.

Bu sözde vahiy, muhalefetin siyasi kargaşaya yol neden oldu sebebi bakanı hangi Yunan okullarında bayrak taşıyıcıları artık okul başarıları tarafından seçilecektir göre, geçen haftaki kararı imzalayan çünkü, ama beraberlik tarafından.

parlamenter tartışma sırasında, Gavroglou “herkes sadece 'A' öğrencileri, orduda hizmet veren” belirtti. Bu açıklamada dayanarak, muhalefet sinizme ve ikiyüzlülüğün bakanı suçluyor.

iddialarına yanıt, Gavroglou “çılgınlık” muhalefeti suçladı, ama Yeni Demokrasi bildirilen iddialara net bir cevap veren değil onu karşı-suçladı.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
“İki insan iki kader” Kitabı Yazarı Hüseyin Koçarslan'dan Açıklama
“İki insan iki kader” Kitabı Yazarı Hüseyin Koçarslan'dan Açıklama
Gişe bekçileri hırsızları için yolda devriye
Gişe bekçileri hırsızları için yolda devriye
istanbul escort