En Kaliteli Kreatin Çeşitleri ve Fiyatları

En Kaliteli Kreatin Çeşitleri ve Fiyatları
En Kaliteli Kreatin Çeşitleri ve Fiyatları Admin
Bu içerik 721 kez okundu.

Sporun herhangi bir dalıyla ilgilenen hemen hemen herkes besin takviye ürünleri kullanıyor. Daha güçlü bir kas yapısı için dengeli ve sağlıklı bir beslenmenin yanında besin destek ürünlerine de ihtiyaç vardır. Ancak hangi ürünün ne zaman kullanılacağı ve hangi miktarda alınacağı konusunda uzman bir kişiden bilgi almak gerekir. Takviye ürünler doğru kullanıldığında etkili olmakta ve istenen sonuç alınmaktadır. En çok ihtiyaç duyulan ürünlerden biri de kreatindir. Kreatin kas gelişimine ve kasların güçlenmesine yardımcı olur. Bunun yanında yaşlanmayı geciktiren, hafızayı geliştiren, hücre üretim kapasitesini arttıran özelliklere de sahiptir.

Kreatin kırmızı et ve balıkta bulunuyor. Bir kilo ette 1 gr kreatin bulunuyor ama spor yapan birinin günde 5-6 gr kreatine ihtiyacı vardır. Bu miktarı et yiyerek alamayacağı için kreatin desteği alması şart olacaktır. Sporcular, kas kütlesini geliştirmek isteyenler ve stresli bir çalışma hayatı olanlar kreatin kullanarak performanslarını arttırabilirler. En iyi kreatin alma yöntemi karbonhidratlarla alınmasıdır. Suyla veya üzüm suyuyla da alınması tavsiye edilir. Bütün besin takviyeleri gibi kreatin de doğru zamanda ve doğru miktarda alınmalıdır. Ancak bu şekilde etkili olur ve istenen sonuç elde edilir.

Kreatin spordan önce ve spordan sonra alınabileceği gibi, istenen herhangi bir zamanda da alınabilir. Kreatin karaciğer, böbrekler ve pankreasta doğal olarak üretilir ve kan akışıyla kaslarımıza taşınır. Kas ve dokularda depolanan kreatin, ani oluşan enerji ihtiyacını karşılar. Kreatin vücut dayanıklılığını arttırır, yağ yakımına da katkı sağlar. Ayrıca kreatin kas hücrelerinde su tutumunu arttırır ve kasların daha hacimli olmasını sağlar. Kreatinin en etkili kullanım yöntemi bir ay kullanıp 2 hafta ara vermek şeklindedir.

Ülkemizde birçok firma besin takviye ürünleri üretiyor. En kaliteli kreatin takviyelerini Protein Clubs olarak sizler için bir araya getirdik. 30 lira ile 150 lira arasında değişen fiyatlarla kaliteli kreatin çeşitlerini sitemizde bulabilirsiniz. Hardline Creapure 500 gr, Hardline Creapure 120 Kapsül, Optimum Micronized Creatine Powder 317 gr ve daha birçok çeşidini sitemizde bulabilirsiniz. Doğru kullanıldığında hiçbir yan etkisi olmayan kreatinle performansınız artacak ve kaslarınız gelişecektir. 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sony, EMI Music Publishing'i $ 1.9bn anlaşma ile satın aldı
Sony, EMI Music Publishing'i $ 1.9bn anlaşma ile satın aldı
Hollandalı, Avustralya, MH17'yi düşürmenin arkasında Rusya diyor
Hollandalı, Avustralya, MH17'yi düşürmenin arkasında Rusya diyor