En uygun tablo fiyatları için tek adres Tabloshop

En uygun tablo fiyatları için tek adres Tabloshop
En uygun tablo fiyatları için tek adres Tabloshop Admin
Bu içerik 633 kez okundu.

Tabloshop imzalı tüm modellerimizde profesyonel ve eşsiz dokuma dijital baskı bezi yerleştirilir. Çözünürlüğüne çok yakınsayan açı ve ışığa sahip olması amaçlanmaktadır. Modellerimizde asit maddesi bulunmaz. Bünyeye zararlı molekül bulunmamaktadır, polikarbon ya da diğer başka sağlıksız molekül kullanmıyoruz. Tablo mağazası Tabloshop tarafından kullanılmakta olan  %100 pamuk kanvas baskı bezleri tablonuzun uzun süre kolay bir durumda mekanınızı süslemesini sağlar. Her kullanım kontrolünden ardından üretimler, müşterimize hızlıca adrese kargolanır.Üretim sahamızda olan üst teknoloji kanvas kumaş makinaları güncel sürüm ve 2440 DPI genişliğe uymaktadır. Ucuz mürekkep hiç bir şekilde yer almaz. Uzun süre orijinal ışık içeriğini muhafaza etmektedir.Ayrıca bunun yanında toz ve kir gibi olumsuz durumlardan asla etkilenmeyen ultra HD niteliğiyle yıllar boyunca yeni dokusunu size sunar.

En uygun tablo fiyatları güvencesi sunan Tabloshop, aynı zamanda bu ucuz tabloların karşılığında mükemmel bir malzeme kalitesi ve mükemmel bir işçilik sunuyor sizlere. 

Dikkatle ve özenle size özel imal edilen ürünlerin çözünürlük kalitesi yeterli düzeyde olması nedeniyle hiç bir bir yapaylık yaşanmamaktadır.İmalat aşamasında tablolarda kullanılan ahşap kasnak en kaliteli çam ağacından üretilir. Ürünlerimizde kullandığımız çam kurutulmuş ve ardından fırınlanmıştır. Markalı ürünlerimizde yamulma, çatlama, ve olumsuz durum kesinlikle yaşanmaz. Tablo modelleri 3x3cm genişliğindedir.Birinci sınıf ahşap çerçeve malzemesi tercih etmemiz sebebiyle imal ettiğimiz ürünler rastgele bir yıkıcı darbeye maruz bırakıldığında da yine güçlü yapısını muhafaza etmektedir. Fırınlanmasından nedeniyle güçlü bir durumda duvarınızda odanızı renklendirir.Dijital baskılı tabloları uzun süre kullanabilmeniz için birinci kalite yüzey koruyucu uygulanır. Kumaşta kullanılan mürekkep ve yüzey koruyucu Dünya Sağlık Örgütü tarafından tavsiye edilmektedir. 

Doğruca gün ışığına bırakılmadığı zaman ilk günkü parlak görünümde olabilir.Aynı zamanda yüzey koruyucu kaplama sayesinde herhangi bir darbeye maruz kalma halinde en iyi halde muhafaza edilir. Yüzey koruyucu kaplama tablonun görüntü ve baskı durumunu asla değiştirmez, modern bir uzmanlık nedeniyle tablo modelini saran bir kalkan halindedir.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Başkan Uysal ve Vali Şahin İBB birimlerini görev başında ziyaret etti
Başkan Uysal ve Vali Şahin İBB birimlerini görev başında ziyaret etti
İstanbul Nostaljik Tramvayına kavuştu
İstanbul Nostaljik Tramvayına kavuştu