Erken boşalmaya karşı geciktirici spreyler

Erken boşalmaya karşı geciktirici spreyler

Erken boşalmaya karşı geciktirici spreyler
Erken boşalmaya karşı geciktirici spreyler Harun antepli
Bu içerik 747 kez okundu.

Cinselliğe karşı olan bilgisizlik ve ayıp olarak görülmesi ile rahat rahat öğrenim görmeme

Dindar yetişme tarzına bağlı suçluluk ve utanma, Cinsel baskı görme, Cinsel ilişki konusunda yanlış bilgilenme, Cinsel ilişkide gerginlik veya aşırı istek, Yüksek libido ve testosteron seviyesi, İlişki için uygun ortamda bulunmama, Tecrübesizlik, Mastürbasyon ve porno izleme alışkanlığı, İlk ilişkinin genelev gibi ortamlarda denenmiş olması, Stres ve kaygı, geciktirici ,Küçük yaşta yaşanan cinsel travmalar, Psikolojik rahatsızlıklar, Empati yapmama ve karşısındakini düşünmeme

Diğer nedenler ise; Cinsel isteksizlik,Cinsel performansının kötü olduğunu ve başarısız olacağını düşünmek, Erken boşalmanın iyi bir şey olduğunu sanmak, Çiftlerin birbiri arasındaki iletişim sorunları ve uyumsuzluk, Eşine karşı aşı derecede istek ve arzu, Alışkanlıklar, Alkol ve ilaç kullanımı, Küçükken altına kaçırma ve çişini tutamama gibi hastalıkların olması, Kendini kontrol etmeyi bilmemesi, İlişkide sadece zevke odaklanmak.

Gibi sayılabilecek onlarca sebep erken boşalmaya neden olmaktadır. Görüldüğü üzere erken boşalma sebeplerinin çoğunluğu kişinin düşünce yapısına bağlı sorun ve sebeplerdir. Erken boşalma sorunlarının aşılması için kişinin düşünce yapısına müdahale etmek gereklidir. Geciktirici sprey Doğruyu öğretmek ve bu konuda çalışmalar yapmak erkeğin de bu konuda tedavi olmayı istemesi ile mümkün olacaktır. Tedavi olmak istemeyen erkeklere geciktirici ilaç kullanımı geçici olarak çözüm sunmaktadır. Gecikmeyi sağlayan sprey ve geciktirici prezervatif gibi farklı ürünleri de deneyerek olumlu sonuç almak mümkündür. Bu tür ürünlerin tamamı kişiden kişiye göre farklı etki sağlamaktadır. http://www.geciktiricispreyeczane.net/ sitesinden geciktirici ürünler hakkında detaylı bilgilere erişebilirsiniz.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Denizli'de Bursa Caddesi trafiğe açıldı
Denizli'de Bursa Caddesi trafiğe açıldı
Cüneyt Çakır, Rusya'ya gitti
Cüneyt Çakır, Rusya'ya gitti