Eskitme Kültür Taşı Modelleri

Eskitme Kültür Taşı Modelleri
Eskitme Kültür Taşı Modelleri Admin
Bu içerik 1108 kez okundu.

Yaşam alanlarımıza hayat vermek, canlılık ve stil katmak, kısacası daha yaşanabilir hale getirmek için mimar ve tasarımcılar sürekli yeni uygulamalar geliştiriyor. Özellikle lüks konut projelerinde duvar ve zemin kaplamlarında göz alıcı doğal taşlar mimar ve tasarımcıların son yıllardaki gözdeleri oldu. Yüzlerce doğal taş çeşidi lüks konutlara, ofislere, otel, cafe ve restoranlara hayat veriyor. Banyo, mutfak ve balkon gibi alanlarda doğanın canlılığı yansıtılıyor. Artık lüks konutların salonlarında da duvarlar doğal taşlarla kaplanıyor. En çok tercih edilenlerden olan eskitme taş farklı ebatlara ve farklı doku özelliklerine sahiptir ve kaplamada göz alıcı bir güzellik ortaya çıkarır.

Yapılarda taş kullanımı neredeyse insanlık tarihi kadar eskidir. Bölgelere göre doğada bulunan taşlarla evler, köprüler, küller, saraylar, kaleler yapılmıştır. Doğanın ürettiği taşlar yapılarda yıllar geçtikçe eskir, dokularında değişiklikler olur ama güzelliğinden bir şey kaybetmez. Bugün ise doğal olmayan yöntemlerle traverten, mermer gibi taşlar eskitiliyor ve çeşitli ebatlarda kesilerek duvar ve zemin kaplama malzemesi olarak kullanılıyor. Kenarları kırık, gözenekleri iyice açılmış görünümde olan eskitme taşları, doğaya ve eskiye özlem duyan herkes yaşam alanlarında kaplama malzemesi olarak tercih ediyor.

Eskitme doğal taşlar dış cephe kaplamalarında da çok kullanılıyor, mekâna zengin bir görünüm kazandırıyor. Eskitme taş görünümlü yapay taşlar da iç ve dış mekân kaplamalarının vazgeçilmezi oldu Yapay taş doğal taşa göre uygulama ve kullanım rahatlığı sağlıyor. Ancak görünüm olarak doğal taşa bire bir benziyor. Doğal taşın sağladığı görselliği aynen yansıtıyor. Eskitme doğal taşlarla ve yapay taşlarla mekânlarda farklılık yaratacak, mekâna kimlik kazandıracak farklı dekorasyonlar yaratılıyor. Yeni yapı projelerinde özellikle terci edilen taşlar, eski yapılarını yenilemek isteyenler için de ideal bir seçenektir.

Eskitme kültür taşı ve yapay taş konusunda en zengin seçenekleri Uğur Ticaret firmamızda bulacaksınız. Taş seçiminde sizin zevkiniz önemlidir ama mekândaki renklerle daha iyi uyum sağlayacak renk ve modeldeki taş seçimi için size yardımcı olmaktayız. Kaplama konusunda bilgili bir usta rahatlıkla taş kaplama yapabilir ama daha mükemmel bir uygulama isterseniz firmamız uygulama hizmeti de vermektedir. Kaplama yapılacak alanda keşif çalışması yapıyor ve gerekli olan miktarı belirliyoruz. 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Denizli'de Bursa Caddesi trafiğe açıldı
Denizli'de Bursa Caddesi trafiğe açıldı
Cüneyt Çakır, Rusya'ya gitti
Cüneyt Çakır, Rusya'ya gitti