Güzelleşmek Elinizde

 Güzelleşmek Elinizde
 Güzelleşmek Elinizde Admin
Bu içerik 717 kez okundu.

             Bedensel görünüşünüzü beğenmiyormuşsunuz yâda bedeninizin görünen kısımlarında sağlık sorunlarından dolayı sizi rahatsız eden şekil bozukluklarımı var Hayati Akbaş estetik merkezi sorunlarınızı gidermek için Cumhuriyet Mahallesi Atatürk Bulvarı no 400 ata kum Samsun adresinde siz değerli hemşerilerimizin hizmetinde.

            Estetik ve plastik cerrahi uzmanı Doç.Dr. Hayati Akbaş estetikle alakalı tüm sorunlarınızı çözümünde bir telefon bir randevu kadar yakınınızda. Web sitemize gelerek maille veya telefonla randevu almanız yeterli olacaktır. Merkezimizde yüz estetiği(burun, kepçe kulak, göz kapağı, dudak, alın germe-yüz germe boyun germe estetiği),vücut estetiğe(karın, lipocution, bacak, kol, jinokomasti, meme, popo, vajinaplasti estetikleri),ameliyatsız estetik(ben alımı, dolgu tedavisi, iple yüz germe, kaş aldırma vb.),lazer uygulama(dövme silme lazer eplasyon, lazer ile kılcal varis tedavisi),saç ekimi (saç, sakal, bıyık kaş ekimleri)yapılmaktadır. Gelin bize tanışalım ve mutlu hastalarımız arasına katılın.

             Burun estetiği: Sağlık sorunları ve daha güzel görünmek için yaptırılan müdahalelerdir.

             Saç ekimi: Genetik ya da sağlık sorunları nedeniyle saç tamamının veya bir kısmının dökülmesi neticesi saçsız kalan bölümlere saç nakledilmesi işlemidir.

             Meme estetiği: Her kadın dik ve diri memelere sahip olmak ister ancak ne yazık ki genetik olarak küçük memelere sahiptir. Doğum ve emzirme memelerin sarkmasına sebep olabilir çözüm merkezimizde.

             Yüz gençleştirme: yaşlanma sebebiyle kırışmış yüze boyun derisinin eski haline getirilmesi ameliyatı.

             Lipocustion: Yağ aldırma ameliyatı anestezi altında yapılır.

            Tüm bu sorunlarınız için bize gelin konuşalım yapılacak müdahaleye birlikte karar verelim www.hayatiakbas.com.tr Güzelliğin ve güzelleşmenin Samsunda ‘ki merkezi

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Doğan Babacan son yolculuğuna uğurlandı
Doğan Babacan son yolculuğuna uğurlandı
Mp3 İndirme Adresleri
Mp3 İndirme Adresleri