takipçi satın al instagram takipçi satın al instagram beğeni satın al twitter takipçi satın al youtube abone satın al facebook takipçi satın al takipci33.com
Kürtaj ve Vajina Beyazlatma

Kürtaj ve Vajina Beyazlatma

Kürtaj ve Vajina Beyazlatma
Kürtaj ve Vajina Beyazlatma
Bu içerik 960 kez okundu.

 

Yanlış olarak bilinen kürtajın asıl amacı rahim içinin temizlenmesi yöntemidir. Tabi birçok kişi bunu gebeliği sonlandırma olarak bilmektedir. İnsanlar bazı durumlarda oluşan istenmeyen gebeliklerin son bulması için bu yönteme başvurmaktadırlar. Ayrıca düşük yapan kadınların rahimlerinde kalan bebeğe ait parçaların temizlenmesi için kürtaj işlemi yapılabilmektedir. Normal şartlar altında kürtaj devletin belirli süre zarfından sonra yasakladığı bir uygulamadır. Adet gününden itibaren sayılarak toplamda 10 hafta içinde legal olarak yapılabilmektedir. Ancak bu onuncu haftadan sonra devlet tarafından herhangi bir olumsuz durum oluşmadığı sürece yapılması engellenmiştir. Eğer doktorunuz sizin için bebeğin gebelik süresi boyuca olumsuz bir durum oluşturabileceğini görüyorsa haftasına bakılmadan gebeliği sonlandırabilmektedir. Zaruri olmadığı takdirde belirtilen süre sonrasında kürtaj yapılması hakkında yasaklar belirtilmiştir.

Genital bölge beyazlatma

Kadınların en çok sıkıntıya düştüğü bölgelerden biri olan genital bölgeler genellikle bazı durumlardan dolayı kararma yaşamaktadır. Bu nedenler arasında genital bölge üzerinde ağda yapılması ve tahriş olması, jiletle yapılan temizlemede sıkıntıların oluşması, mastürbasyon ile oluşabilecek kararmalarda mevcuttur. Bu sıkıntılı durum hakkında da yapılabilecek çözümler bulunmaktadır. Kadınlar genital bölge beyazlatma işlemlerini uzman kişilere danışarak yapabilirler. Kulaktan dolma sağdan soldan toplama bilgiler ile genital bölgenizde beyazlatma işlemi yapılmaması tavsiye edilmektedir. Çünkü bu bölge çok hassas olduğunda dolayı kaş yapayım derken göz çıkartabilirsiniz. Bu yüzden uzman hekime danışmanızda yarar olacağını belirtmek isteriz.

Genital siğil

Kadın ya da erkeklerin en çok karşılaşabileceği bir durumda genital bölgede oluşabilecek olan siğillerdir. Oldukça bulaşıcı olarak bilinen bu siğillerin tedavileri de mevcuttur. Genital siğil bulunan kişinin en kısa zaman zarfında uzman bir hekime danışması gerekmektedir. Kolay yöntemlerle halledilebilecek bir rahatsızlık olan siğillerden lazerli kesme yöntemiyle kurtulabilirsiniz. Şunu belirtmek isteriz ki tedavisi mevcut olan bu durumdan bir an önce kurtulmanız gerekmektedir. Cinsel birleşme ile de kişiden kişiye geçen bu hastalık ilerleyen zamanlarda başınıza büyük sıkıntılar açabilmektedir. Özellikle çoğalması mümkün olan bu hastalıktan en kısa sürede kurtulmak için uzman bir hekim ile iletişime geçerek tedavinizi en kısa sürede olmalısınız.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop vibrator vibrator vibrator izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop penis pompasi penis pompasi sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri
Türkiye Doğu Akdeniz'de uydurma haritaları kabul etmeyecek
Türkiye Doğu Akdeniz'de uydurma haritaları kabul etmeyecek
Ankara, Türkiye'nin, Kıbrıslı Türklerin Doğu Akdeniz'deki haklarını savunmaya devam edecek
Ankara, Türkiye'nin, Kıbrıslı Türklerin Doğu Akdeniz'deki haklarını savunmaya devam edecek