takipçi satın al instagram takipçi satın al instagram beğeni satın al twitter takipçi satın al youtube abone satın al facebook takipçi satın al takipci33.com
Kaliteli Ürün İçin Tuğba Çarşı Pazar

Kaliteli Ürün İçin Tuğba Çarşı Pazar

Kaliteli Ürün İçin Tuğba Çarşı Pazar
Kaliteli Ürün İçin Tuğba Çarşı Pazar
Bu içerik 1624 kez okundu.

 

Tuğba Çarşı Pazar online satış sitesi, değerli müşterilerine firma bünyesinde bulunan ürünlerden istediklerini satın alma imkanı sunmaktadır. Kurulduğu ilk günden günümüze kadar geçen zamanda 65 il ve ya ilçede Tuğba Kuruyemiş mağazası açılmıştır. Kalitelerinden ödün vermeden sürekli gelişip büyümelerinin nedeni halen taptaze ilkelerini koruyor olmaları ve müşterilerinin memnuniyetlerine önem vermeleridir.

Kuruyemiş satışının yanında Türk kahvesi ve kahve çeşitleri, lokum çeşitleri, baharat çeşitleri ve çikolata çeşitleri gibi farklı alanlarda ürünlerde bulunmaktadır. En lezzetli kahve çekirdekleri değirmenlerden çekilerek taptaze olarak kahve severlere ulaştırılmaktadır. Enfes kahve kokusu ve damakta tadı kalan lezzeti ile içilen kahve o anda unutulmaz anları yaşatarak mest etmektedir.

Kahve yanı ikramlıklarından lokum ve çeşitleri, draje ve çikolata çeşitleri en çok sevilen ikili grupları oluşturmaktadır. Özellikle çikolata kaplı drajeler, fındıklı drajeler ve çikolatalı çakıl taşları kahve yanına çok yakışan lezzetlerdir. Tuğba Kuruyemiş’in kendi ürünü olan Bellina çikolatalar özel tasarımları ve leziz tatları ile hediye olarak götürülebilecek bir üründür.

Kuruyemişlerinde kuru meyvelerine kadar her üründe tazelik ve doğallık öncelikli üretim şartlarındandır. Kurutulacak olan ürünler özellikle en iyi oldukları şehirlerden alınmaktadır. Üretime getirilen ürünler bazı testlerden ve analizlerden geçirilmektedir. Uygun bulunan ürünler üretime alınarak el değmeden makineler yardımı ile yapılması gereken işlemlerden geçirilmektedir. En son paketlenmesi tamamlanarak müşterilere taze taze sunulmaktadır.

Hediyelik alınması gereken ürünler arasında yer alan incir ve lokum çeşitleri özel tasarlanan kutularda sunulmaktadır. İncir çeşitlerinde cevizli incir, incir döneri, special incir ve dünyanın 7 incir harikası bir arada olan 7 inci özel kutu ve ambalajlarda müşterilerine verilmektedir.

İncirler üretim aşamasındaki test ve analizleri geçtikten sonra en son aflatoksin testinden geçirilmektedir. Testten olumlu sonuç alanlar müşterilerine ulaştırılırken testi geçemeyen ürünler imha edilmektedir. İnsan sağlığına önem veren Tuğba Kuruyemiş gıda güvenirliliği yasalarına ve bu sektörü ilgilendiren tüm standartlara uyun olarak üretim yapmaktadır. Tazeliği, kalitesi, güvenilirliliği, online satış imkanı, eve teslim kargoları ve geniş ürün yelpazesi ile Tuğba Kuruyemiş de toplam 750 çeşit ürün üretilerek müşterilerine ulaştırılmaktadır.

               

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop vibrator vibrator vibrator izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop penis pompasi penis pompasi sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri
Türkiye Doğu Akdeniz'de uydurma haritaları kabul etmeyecek
Türkiye Doğu Akdeniz'de uydurma haritaları kabul etmeyecek
Ankara, Türkiye'nin, Kıbrıslı Türklerin Doğu Akdeniz'deki haklarını savunmaya devam edecek
Ankara, Türkiye'nin, Kıbrıslı Türklerin Doğu Akdeniz'deki haklarını savunmaya devam edecek