404

Not Found

The resource requested could not be found on this server!


Proudly powered by LiteSpeed Web Server

Please be advised that LiteSpeed Technologies Inc. is not a web hosting company and, as such, has no control over content found on this site.

504 Gateway Time-out

The server didn't respond in time. Yunanistan, Almanya ve İspanya'nın geri dönüşü konusunda anlaştı

Yunanistan, Almanya ve İspanya'nın geri dönüşü konusunda anlaştı

Başbakan Alexis Tsipras Cuma günü, Almanya'dan gelen göçmen ve mültecilerin Yunanistan ve İspanya'ya dönüşü için yapılan üçlü anlaşmanın ülkeye zarar vermeyeceğini ve ayrıca bölünmüş ailelerin yeniden birleşmesini hızlandıracağını söyledi.

Yunanistan, Almanya ve İspanya'nın geri dönüşü konusunda anlaştı
Yunanistan, Almanya ve İspanya'nın geri dönüşü konusunda anlaştı
Bu içerik 1989 kez okundu.

 

Almanya'ya Yunanistan ve İspanya gibi Anlaşma temel amacı söyledi, noktası girişi ülkelerden gelen göçmen ve mültecilerin sözde ikincil hareketin akışını en aza indirmektir. 

Brüksel'de Avrupa Birliği liderlerinin zirvesinde Yunan isteğin planlanan KDV zamlarının bir süspansiyon için doğurduğu doğu Ege'nin beş adalarında Teklif o kabulüne bağlı olmadığını dahası, söz konusu krizin zıttı. 

Yeni Demokrasi, KDV zammı süspansiyonunu memnuniyetle karşıladı, ancak bunun her zaman muhafazakar bir öneri olduğunu belirtti. Hükümet ND'nin işaretini takip ettiğinde, bunun ülke için olumlu şeyler olduğunu söyledi. 

Anlaşmanın Yunanistan 'ı daha fazla sığınma başvurusu yapanlarla yükleyebileceğini öne süren eleştirmenler ile Tsipras, bunun, kuzeydeki Frontex'in varlığı nedeniyle Almanya' ya akan akımın sınırlı olduğunu iddia ettiği gibi olacağından emin olduğunu belirtti. sınır, ayda 100-150 kişiye. 

Ayrıca, üç taraflı anlaşmanın metni, “Almanya'nın Yunanistan ve İspanya'daki aile birleşimi davalarını aile birliğini garanti altına almak amacıyla yavaş yavaş kabul edip sonuçlandıracağını” söyledi. 

Tsipras, Almanya 'nın Yunanistan' dan 2.900 aile birliğini önleyeceğini söyledi. 

Bununla birlikte, yük paylaşımı ve ikincil hareketlere verilen vurgu ile ilgili birkaç ülkenin ayrıcalıklı duruşu göz önüne alındığında, Doğu Ege adalarına akacak ve Yunanistan'da daha fazla göçmenin kalacağına inanılmaktadır. 

Anlaşmanın ayrıntılarına göre Tsipras, Almanya ve İspanya'nın 2018 yılında Dublin Anlaşmasının gözden geçirilmesini desteklemeye ve yeni bir göç krizi durumunda Yunanistan'a yardım etmek için AB inisiyatiflerini desteklemeyi ve beş doğu Ege adasına mali açıdan yardım etmeyi taahhüt ettiklerini belirtti. . 

AB zirvesindeki keskin bölünmelere değinen Tsipras, bloğun konuyla ilgili şovenist bir yaklaşımı olan ülkeler ile Yunanistan gibi daha insani bir tutum sergileyen ülkeler arasında bölünmüş olduğunu söyledi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop vibrator vibrator vibrator izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop penis pompasi penis pompasi sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri
Türkiye Doğu Akdeniz'de uydurma haritaları kabul etmeyecek
Türkiye Doğu Akdeniz'de uydurma haritaları kabul etmeyecek
Ankara, Türkiye'nin, Kıbrıslı Türklerin Doğu Akdeniz'deki haklarını savunmaya devam edecek
Ankara, Türkiye'nin, Kıbrıslı Türklerin Doğu Akdeniz'deki haklarını savunmaya devam edecek