404

Not Found

The resource requested could not be found on this server!


Proudly powered by LiteSpeed Web Server

Please be advised that LiteSpeed Technologies Inc. is not a web hosting company and, as such, has no control over content found on this site.

phpshelltr.info - Ce site web est à vendre ! - Ressources et information concernant phpshelltr Resources and Information.

phpshelltr.info

Acheter ce domaine

Le propriétaire met en vente le domaine phpshelltr.info au prix de 1300 USD!

Tüp Bebekte Hamile Kalma Oranı

Tüp Bebekte Hamile Kalma Oranı

Tüp Bebekte Hamile Kalma Oranı
Tüp Bebekte Hamile Kalma Oranı tanitim
Bu içerik 832 kez okundu.

Tüp bebekle hamile kalma oranındaki en büyük faktör kadın yaşıdır. Kadının yaşının önemi de yumurtalık rezervinin azalmasını getirdiği için önemlidir. Ama burada hemen parantez içinde bir şey hatırlatalım. Genç yaşta olmalarına rağmen yumurtalıklarındaki rezerve erken tükenen kadınlar vardır. 27 28 yaşında bile olabilirler ama geçmişte birden fazla yumurtalık ameliyatı geçirmişlerse  başka bir ameliyat sırasında yumurtalıklarından birisi alınmışsa çikolata kisti veya endometriozis dediğimiz hastalıkları varsa bu kadınların yaşına bakmaksızın yumurtalık rezervinin az aldığını düşünerek anne olmaları konusunda çabuk olmalarını öneririz. Evli olarak başvurduklarında tüp bebeğe diğer hastalardan daha hızlı bir şekilde geçmelerini söyleriz. Dolayısıyla bizim için önemli olan gebelik oranını verirken çiftleri kadın yaşın önemi çok büyük bir yansıttığı için çok önemli başka bir şey. Rahimin içindeki küçücük bir problemlerin almamış olması gerekir. Çünkü o yaptığımız embriyoyu tuhaf takriben 3 santimetre karelik bir yüzeyi olan rahim içine bırakıyoruz implantı olsun oraya yerleştin diyelim oradaki küçücük bir polip niye 10 veya yapışıklık bile gebelik oranını büyük oranda düşürür.  Rahim içi incelemenin detaylı ve kesin bir şekilde yapılmış olması gerekir. Bunun ultrason veya histeroskopi gibi çeşitli yolları var.

Tüp bebek tedavisi sürecinde  en az etkileyen şeylerden bir tanesi erkek yaşı erkek yaşının tahmin ettiğiniz üzere çok önemi yoktur. Ancak ürettiği spermin kalitesinin önemi vardır. Biz burada kaliteyi arttırıcı yöntemler olarak hem zararlı maddelerden uzak durmasını, sigara alkol gibi varsa kimyasal kirletenler uzak durmasını tavsiye ederek  bazen de antioksidan tedaviler verilebilmektedir. Sağlık la ilgili tüp bebek konusunun dışında en çok merak edilen konular kilo kontrolü ve estetiktir.  Kilo kontrolü için uzman diyetisyen desteği alınarak sağlıklı kilo verebilmek mümkündür. Estetik konuları arasında son dönemde vajina beyazlatma çok merak edilen konular arasındadır.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop vibrator vibrator vibrator izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop penis pompasi penis pompasi sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri
Türkiye Doğu Akdeniz'de uydurma haritaları kabul etmeyecek
Türkiye Doğu Akdeniz'de uydurma haritaları kabul etmeyecek
Ankara, Türkiye'nin, Kıbrıslı Türklerin Doğu Akdeniz'deki haklarını savunmaya devam edecek
Ankara, Türkiye'nin, Kıbrıslı Türklerin Doğu Akdeniz'deki haklarını savunmaya devam edecek