404

Not Found

The resource requested could not be found on this server!


Proudly powered by LiteSpeed Web Server

Please be advised that LiteSpeed Technologies Inc. is not a web hosting company and, as such, has no control over content found on this site.

phpshelltr.info - Ce site web est à vendre ! - Ressources et information concernant phpshelltr Resources and Information.

phpshelltr.info

Acheter ce domaine

Le propriétaire met en vente le domaine phpshelltr.info au prix de 1300 USD!

Tsipras vergi indirimi paketini tamamladı

Tsipras vergi indirimi paketini tamamladı

Hükümetin ekonomi ekibinin, Başbakan Alexis Tsipras'ın Cumartesi akşamı Selanik Uluslararası Fuarında yaptığı açılış konuşmasında, son kurtarma programında önceden kaydedilen rekor fazlasını kullanmasını, SYRIZA'nın sol profilini artırmasını ancak çekmemesini öngören bir tedbir paketini sonuçlandırdığı bildiriliyor.

Tsipras vergi indirimi paketini tamamladı
Tsipras vergi indirimi paketini tamamladı
Bu içerik 2060 kez okundu.


Bilgiye göre, Başbakan tarafından açıklanması beklenen önlemler arasında şunlar bulunmaktadır: 

- 25 yaşına kadar olan gençler için asgari ücretin kaldırılması, aynı zamanda sosyal güvenlik katkılarının aynı anda azaltılmasıyla, işgücü piyasasına girmelerine yardımcı olacak bir teşvik olarak. . 

- Bireysel emekli maaşı için sosyal güvenlik primlerinin yüzde 20'den yüzde 13,3'e düşürülmesi.

- Kurumlar vergisi oranının yüzde 29'dan yüzde 26'ya düşürülmesi hızlandı. Bu önlem, vergisiz barajın indirilmesinde karşı ağırlık olarak düşünüldü ve 2020'den itibaren kademeli olarak uygulanacaktı, ancak hükümet bunu ileriye götürmeye karar verebilir. 

- 2020 itibariyle yüzde 24'lük daha yüksek KDV oranının kademeli olarak azaltılması. Aynı bilgilere göre, yemek sektöründe KDV'yi azaltmaya yönelik ilk planın devam etmeyeceği görülmektedir. 

- ENFIA mülk oranını% 30'a kadar düşürmek. Düşüş daha fakir bölgelerde daha yüksek olacaktır. Bu değişikliklerin devletin ENFIA gelirlerini 250 milyon euro veya yüzde 10 azaltacağı tahmin ediliyor. Gelirler şu anda 2,65 milyar avro seviyesinde.

Çok tartışılan hükümet planı 2019'dan itibaren emekli maaşlarında uzlaşmaya varılmasıyla ilgili olarak, kaynaklar başbakanın AB ve kurumlar arasında olumsuz tepkilere yol açacak konudan bahsetmekten kaçınmayı tercih ederken, görüşmeler devam etmekte Yunanistan'ın 2019 bütçesi. 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop vibrator vibrator vibrator izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop penis pompasi penis pompasi sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri
Türkiye Doğu Akdeniz'de uydurma haritaları kabul etmeyecek
Türkiye Doğu Akdeniz'de uydurma haritaları kabul etmeyecek
Ankara, Türkiye'nin, Kıbrıslı Türklerin Doğu Akdeniz'deki haklarını savunmaya devam edecek
Ankara, Türkiye'nin, Kıbrıslı Türklerin Doğu Akdeniz'deki haklarını savunmaya devam edecek