takipçi satın al instagram takipçi satın al instagram beğeni satın al twitter takipçi satın al youtube abone satın al facebook takipçi satın al takipci33.com
3. Sınıf Yarıyıl Tatil Kitabı

3. Sınıf Yarıyıl Tatil Kitabı

3. Sınıf Yarıyıl Tatil Kitabı
3. Sınıf Yarıyıl Tatil Kitabı
Bu içerik 2532 kez okundu.

 

Çocuklar artık 3. Sınıfın ilk dönemini bitirdiler, yeni döneme hazırlık yapıyorlar. Bu dönem daha önce hiç görmedikleri dersleri, konuları da gördüler. Bilgi birikimlerine yenilerini kattılar, kendilerini olabildiğince geliştirdiler. Ama bu gelişmeyi sabit de tutmak, öğrenilenleri de unutmamak gerekiyor değil mi? Çocuklarımız 15 günlük yarıyıl tatilini biraz dinlenerek ama derslerden de kopmadan geçirirlerse onlar için çok iyi olacaktır. Bu yüzden 3.sınıf yarıyıl tatil kitabı seti, onların tüm öğrendiklerini pekiştirmesi ve yeni şeyler öğrenmesi için hazırlandı. 3.sınıf yarıyıl tatil kitabı seti içerisinde neler var öğrenmek isterseniz buyrun yazının devamına.

3.Sınıf Yarıyıl Tatil Kitabı Seti İçeriği

3.Sınıf Türkçe Yarıyıl Tatil Seti

3.sınır Türkçe yarıyıl tatil seti ile çocuklar şu konuların üzerinden geçecek ve alıştırma yapacaklar: ses bilgisi, hece bilgisi, kelime bilgisi, cümle bilgisi, olumlu, olumsuz, devrik cümleler, eş anlamlı, zıt anlamlı sözcükler, kelime çağrışımları, cümle tamamlama, sebep sonuç cümleleri, yapım ekleri, nokalama işaretleri, hikaye tamamlama vb.

Tüm bu alıştırmalar sayesinde çocuklar Türkçe bilgilerini oldukça özümseyecek.

3.Sınıf Matematik Yarıyıl Tatil Seti

3.sınıf matematik yarıyıl kitap seti çocukların birçok matematik konusunun tekrar üzerinden geçmesini sağlayacak. İşlenecek konularda neler yok ki: düzlem, geometrik cisimler, sıklık tablosu, şekil grafiği, basamak değerleri, Romen rakamları, karşılaştırma, tek ve çift sayılar, örüntüler, toplama ve çıkarma, problemler, ritmil sayılar, uzunluk ölçüleri, doğrular, simetri ve alan. Bu konulara ek olarak daha birkaç konu daha var. Onları da kitabı açınca göreceksiniz.

3.Sınıf Hayat Bilgisi, Fen Bilimleri, İngilizce Yarıyıl Çalışma Kitabı

Hayat bilgisi, fen ve İngilizce dersleri bir kitapta toplandı 3.sınıf yarıyıl tatil kitabında. Bu kitapta öğrenciler, İngilizce konuları tekar etmekle birlikte dünya ve çevreye dair yeni bilgiler de öğrenecek. Hatta ayrı bir kitapçık olarak verilen dönem değerlendirme testi ile öğrendiklerini sınama imkanı da bulacaklar.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop vibrator vibrator vibrator izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop penis pompasi penis pompasi sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri
Türkiye Doğu Akdeniz'de uydurma haritaları kabul etmeyecek
Türkiye Doğu Akdeniz'de uydurma haritaları kabul etmeyecek
Ankara, Türkiye'nin, Kıbrıslı Türklerin Doğu Akdeniz'deki haklarını savunmaya devam edecek
Ankara, Türkiye'nin, Kıbrıslı Türklerin Doğu Akdeniz'deki haklarını savunmaya devam edecek