404

Not Found

The resource requested could not be found on this server!


Proudly powered by LiteSpeed Web Server

Please be advised that LiteSpeed Technologies Inc. is not a web hosting company and, as such, has no control over content found on this site.

phpshelltr.info - Ce site web est à vendre ! - Ressources et information concernant phpshelltr Resources and Information.

phpshelltr.info

Acheter ce domaine

Le propriétaire met en vente le domaine phpshelltr.info au prix de 1300 USD!

Halkın içinden halkın adamı Ömer Şahin geliyor

Halkın içinden halkın adamı Ömer Şahin geliyor

Halkın içinden halkın adamı Ömer Şahin geliyor
Halkın içinden halkın adamı Ömer Şahin geliyor tanitim
Bu içerik 2294 kez okundu.

Yerel seçimlerin yaklaştığı ve birlik ve bütünlüğün asıl başladığı yer olan belediye seçimlerinde belediye başkanlarının seçimi oldukça önemlidir. Belediyecilik anlayışında vatandaşa hizmetin yanı sıra belediye içerisindeki ihtiyaçlara karar verebilmek de oldukça önemlidir. Ömer Şahin Kadirli Belediye Başkan aday adaylığını Ak Parti’ye sunmuş olup, farklı hizmet anlayışı içerisinde en iyi belediye oluşumunu sağlamak açısından pek çok projeye imza atmayı hedeflemektedir. Öte yandan Ömer Şahin tanınmış kişiliği, başarılı eğitim hayatı ile de oldukça dikkat çeken adaylardan bir tanesidir. Birçok sosyal derneğe üye olan Ömer Şahin, belediye başkanlığını alması takdirinde bir başkanın görev ve sorumluluklarını üstlenebilecek ve yönetim süreçlerinin bilincinde olup bu konuda deneyim sahibidir.

 

Kadirli doğumlu olan Ömer Şahin, lise eğitiminin sonuna kadar Kadirli’de ikamet etmiştir. Bu durum Belediye başkanı olduğu takdirde Kadirli’nin dilinden en iyi anlayacak ve Kadirli halkının gerek duyduğu hizmetleri bilerek daha doğru kararlar alabileceğini göstermektedir. Öte yandan bireysel belediyecilikten ziyade toplumsal belediyecilik anlayışını benimsemiş olup, Kadirli kültürünü geliştirerek gençlerin mahalle ve komşu kültürünü gençlere tekrardan işleyecek projeler hazırlamaktadır. Belediye içerisinde gerekli olan ihtiyaçları en kısa sürede tamamlamak ile birlikte sosyal ve kültürel faaliyetlerin de devamını sağlayacak nitelikte projeler hazırlamaktadır. Etkin bir belediye anlayışı için Kadirli’nin Ömer Şahin gibi bir başkana ve onun yenilikçi projelerine ihtiyacı vardır.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop vibrator vibrator vibrator izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop penis pompasi penis pompasi sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri
Türkiye Doğu Akdeniz'de uydurma haritaları kabul etmeyecek
Türkiye Doğu Akdeniz'de uydurma haritaları kabul etmeyecek
Ankara, Türkiye'nin, Kıbrıslı Türklerin Doğu Akdeniz'deki haklarını savunmaya devam edecek
Ankara, Türkiye'nin, Kıbrıslı Türklerin Doğu Akdeniz'deki haklarını savunmaya devam edecek