takipçi satın al instagram takipçi satın al instagram beğeni satın al twitter takipçi satın al youtube abone satın al facebook takipçi satın al takipci33.com
phpshelltr.info - Ce site web est à vendre ! - Ressources et information concernant phpshelltr Resources and Information.

phpshelltr.info

Acheter ce domaine

Le propriétaire met en vente le domaine phpshelltr.info au prix de 1300 USD!

Metin Türel Antrenör Gelişim Semineri açılışı yapıldı

Metin Türel Antrenör Gelişim Semineri açılışı yapıldı

Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği'nin (TÜFAD), Türkiye Futbol Federasyonunun desteğiyle düzenlediği Metin Türel Antrenör Gelişim Semineri, Antalya'da bugün başladı.

Metin Türel Antrenör Gelişim Semineri açılışı yapıldı
Metin Türel Antrenör Gelişim Semineri açılışı yapıldı
Bu içerik 1995 kez okundu.

 
A Milli Takım eski teknik direktörü ve TÜFAD eski başkan yardımcılarından merhum Metin Türel'in isminin verildiği Belek Granada Luxury Otel'de gerçekleşen seminerin açılış törenine Gençlik ve Spor Bakan Yardımcısı Hamza Yerlikaya, TFF Yönetim ve İcra Kurulu Üyesi Ali Düşmez, Kulüpler Birliği Başkanı Fikret Orman, TÜFAD Genel Başkanı İsmail Dilber, eski milli futbolcular ile çok sayıda spor adamı ve teknik direktör katıldı.
 
TFF Yönetim ve İcra Kurulu Üyesi Ali Düşmez, "Seminere Metin Türel isminin verilmesi spor camiasının vefasının güzel bir örneği" diyerek başladığı konuşmasında şöyle devam etti:  "Türkiye'de futbol özel bir uğraş. Öyle bir oyun ki zenginle fakiri, siyah ile beyazı eşit uzaklıkta tutan bir olgu. Aynı renkler için aranıza hiçbir düşünce tarzı sokmadan, o takımı temsil ediyorsunuz. O duygu olmazsa o güzel oyunun bir kıymeti olmaz. Türkiye Futbol Federasyonu olarak bugün antrenörlerimiz için elimizden geleni yapmaya çalışıyoruz. Senede 100'ün üstünde kurslar, seminerler düzenliyoruz."
 
Gençlik ve Spor Bakan Yardımcısı Hamza Yerlikaya ise sporda kalitenin azaldığını belirterek, "Ne kadar çok geliştiysek, kaliteyi de düşürdük. Çünkü her şeyi maddiyata çevirdik" dedi. Geçmişte sahaya giden çocukların antrenörler tarafından ücretsiz denendikten sonra seçildiğini aktaran Yerlikaya, günümüzde ise parasını verip kayıt olan çocukların ancak takımlara alınabildiğini belirtti.
 
Kulüpler Birliği ve Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman, oyuncu yetiştirmenin Türk futbolunun problemi olduğunu ve bunun hep birlikte aşılması gerektiğini söyledi. Duyguları olan insanları yönetmek ve onlardan takım oluşturmanın zor olduğunu vurgulayan Orman, antrenörlerin zeki, çevik ve ahlaklı oyuncular yetiştirme görevi bulunduğunu ifade etti.
 
TÜFAD Genel Başkanı İsmail Dilber ise yaptığı konuşmada altyapıların düzelmesi için antrenörlerin eğitiminin önemli olduğunu dile getirdi. Devlet tarafından milyonlarca lira harcanarak yapılan güzel sahaların hakkının artık verilmesi gerektiğini vurgulayan Dilber, Süper Lig'deki 18 takımın başında yerli antrenörlerin bulunduğuna dikkat çekti.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop vibrator vibrator vibrator izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop penis pompasi penis pompasi sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri
Türkiye Doğu Akdeniz'de uydurma haritaları kabul etmeyecek
Türkiye Doğu Akdeniz'de uydurma haritaları kabul etmeyecek
Ankara, Türkiye'nin, Kıbrıslı Türklerin Doğu Akdeniz'deki haklarını savunmaya devam edecek
Ankara, Türkiye'nin, Kıbrıslı Türklerin Doğu Akdeniz'deki haklarını savunmaya devam edecek