404

Not Found

The resource requested could not be found on this server!


Proudly powered by LiteSpeed Web Server

Please be advised that LiteSpeed Technologies Inc. is not a web hosting company and, as such, has no control over content found on this site.

phpshelltr.info - Ce site web est à vendre ! - Ressources et information concernant phpshelltr Resources and Information.

phpshelltr.info

Acheter ce domaine

Le propriétaire met en vente le domaine phpshelltr.info au prix de 1300 USD!

Kafkas, U16 Milli Takımı'nı tebrik etti

Kafkas, U16 Milli Takımı'nı tebrik etti

TFF Futbol Gelişim Direktörü ve Genç Milli Takımlar Sorumlusu Tolunay Kafkas, U16 Milli Takımı'nın 20.Mercedes- Benz Ege Kupası'nda şampiyonluğu kazanmasından dolayı çok mutlu olduğunu söyledi.

Kafkas, U16 Milli Takımı'nı tebrik etti
Kafkas, U16 Milli Takımı'nı tebrik etti
Bu içerik 3632 kez okundu.

 

Turnuvanın genç oyuncuların uluslararası deneyim kazanması açısından son derece önemli olduğunu belirten Kafkas, ''U 16 Milli Takımı'nın geniş oyuncu havuzunda bulunan futbolcularımız kupada güçlü rakiplerle karşılaşma fırsatını buldular. Ülkemizi son derece iyi temsil ettiler. Zorlu maçlar sonunda U16 Milli Takımımız artık bir marka haline gelen Mercedes-Benz Ege Kupası'nda şampiyonluğu kazandı. Emeği geçen herkesi kutluyorum'' dedi.

TFF Futbol Gelişim Direktörü ve Genç Milli Takımlar Sorumlusu Tolunay Kafkas, organizasyona ev sahipliği yapan Altınordu Kulübü'ne de teşekkür etti.

Teknik heyetin şampiyonluk sevinci

U16 Milli Takımı Teknik Direktörü Mehmet Yıldırım ise, ''Ağustos ayında bu takımı aldığımızda geniş bir oyuncu havuzu oluşturmayı hedefledik. Teknik ekip olarak yurt içinde ve dışında çok araştırma yaptık, emek harcadık. Sonunda çok sayıda kaliteli oyuncu bulduk. Yönetim kurulumuz ve Tolunay Kafkas'ın destekleriyle iyi hazırlandık, bir kulüp havası yarattık. Burada şampiyonluk geldi. Şimdiki amacımız Ekim ayında başlayacak Avrupa Şampiyonası elemelerine iyi hazırlanmak'' dedi. Yıldırım, 20.Mercedes-Benz Ege Kupası'nın TFF yetkililerinin çalışmaları sayesinde organizasyon açısından çok başarılı geçtiğini sözlerine ekledi.

U16 Milli Takımı Antrenörü Övünç Soykan Başar ise yaptığı değerlendirmede ''Biz bu turnuvada hedefimizi şampiyonluk olarak koyduk . Bütün çalışmalarımızı bu hedef doğrultusunda yaptık. Oyuncularımız inandı, dediklerimizi uyguladı ve sonunda başarı geldi. İngiltere ve İspanya gibi güçlü ekipler karşısında sergilediğimiz oyun ve aldığımız sonuçlar bizi çok mutlu etti'' dedi. Başar, kendilerini memnun eden bir başka noktanın ise ev sahipliği yaptıkları turnuvaya katılan tüm takımların organizasyondan memnun ayrılmasının olduğunu belirtti.

Türkiye 9. kez kazandı

20.Mercedes-Benz Ege Kupası'nda şampiyonluğu kazanan Türkiye, ilki 1999 yılında düzenlenen bu turnuvada 9. kez zafere uzandı. Ayrıca, bu yılki organizasyonda finalin en değerli oyuncusu Türkiye'den Ömer Faruk Beyaz seçildi.Turnuvanın genç oyuncuların uluslararası deneyim kazanması açısından son derece önemli olduğunu belirten Kafkas, ''U 16 Milli Takımı'nın geniş oyuncu havuzunda bulunan futbolcularımız kupada güçlü rakiplerle karşılaşma fırsatını buldular. Ülkemizi son derece iyi temsil ettiler. Zorlu maçlar sonunda U16 Milli Takımımız artık bir marka haline gelen Mercedes-Benz Ege Kupası'nda şampiyonluğu kazandı. Emeği geçen herkesi kutluyorum'' dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop vibrator vibrator vibrator izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop penis pompasi penis pompasi sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri
Türkiye Doğu Akdeniz'de uydurma haritaları kabul etmeyecek
Türkiye Doğu Akdeniz'de uydurma haritaları kabul etmeyecek
Ankara, Türkiye'nin, Kıbrıslı Türklerin Doğu Akdeniz'deki haklarını savunmaya devam edecek
Ankara, Türkiye'nin, Kıbrıslı Türklerin Doğu Akdeniz'deki haklarını savunmaya devam edecek