takipçi satın al instagram takipçi satın al instagram beğeni satın al twitter takipçi satın al youtube abone satın al facebook takipçi satın al takipci33.com
BÖYLE SATIŞ GÖRÜLMEDİ

BÖYLE SATIŞ GÖRÜLMEDİ

Dünya müzik satış rekorlarını alt üst etmiş üzerinden yıllar geçmiş olmasına rağmen, rekorları hala elinde tutan dünya starları;

BÖYLE SATIŞ GÖRÜLMEDİ
BÖYLE SATIŞ GÖRÜLMEDİ ahmet
Bu içerik 2214 kez okundu.

BÖYLE SATIŞ GÖRÜLMEDİ

Dünya müzik satış rekorlarını alt üst etmiş üzerinden yıllar geçmiş olmasına rağmen, rekorları hala elinde tutan dünya starları;
Her dönem popülerliğini koruyan bir çok sanatçı ve hep yükselişte kalabilen şarkılar dünya listelerinin her zaman nabzını tutmuştur.
Aradan 40-50 yıl geçmiş olmasına rağmen, dinleyici kitleleri arasında milyon farklar oluşmasına rağmen hala rekoru kırılamayan dünya sanatçıları var.
Eagles, Michael Jackson, Pink Floyd, The Beatles gibi dünya starlarının albüm Mp3 indir satış rekorlarının hala yanından geçebilen yok.

Thriller 1982 – Michael Jackson
Hala yaşıyor iddiaları kafaları karıştırmaya devam eden dünyanın gelmiş geçmiş tartışmasız en büyük starlarından Michael Jackson 1982 yılında çıkarmış olduğu Thriller isimli albümüyle sekiz Grammy kazanmış, o yıllarda tek rakibi olarak gösterilen Eagles ile rekabet etmiştir.
46 milyon gibi bir satış rakamıyla Michael Jackson Thriller isimli albümüyle tüm zamanların en çok satan albümünün mahisidir.

Their Greatest Hits 1976 – Eagles
Michael Jackson’un ezeli ve ebedi rakibi Eagles 1976 yılında çıkarmış olduğu Their Greatest Hits isimli albümüyle dünya listelerinin en çok satanlarının ikinci sırasında.
Amerika’nın Rock kültürünün babası Eagles Their Greatest Hits isimli albümüyle Michael Jackson’un hemen ardından 22 milyonluk satışıyla tarihe adını kazımıştır.

Rumours 1977 – Fletwood Mac
Pop & Rock tarzında şarkılara imza atan Fletwood Mac 1970’lerin en favori albümlerinden birisi olan Rumours ile Amerika ve İngiltere’de en çok dinlenenlerden olabilmiş, 17 milyonluk satış rakamıyla dünya rekorlarının üçüncü sırasında Fletwood Mac yer alıyor.

Untitled 1971 – Led Zeppelin
Dünya çapında yapmış olduğu turneler ile bilinen Led Zeppelin tüm zamanların en tirad rock müzik gruplarındandır. 16 milyon gibi bir satış rekoruyla Led Zeppelin listemizin dördüncü sırasında yer alıyor.

The Bodyguard Film Müziği 1992 – Whitney Houston
Şanslı kişiliği onu The Bodyguard isimli filme yapmış olduğu müzik filmin tanıtıcı gücünü de yanına katarak dünya listelerinin beşinci sırasına yerini sabitlemiştir.
Whitney Houston 1992 yılında çıkarmış olduğu solo debut albümü The Bodyguard ile 15.5 milyonluk satışıyla rekor kıran ünlüler arasındadır.

Türkiye’de son zamanların bilinen Youtube rekoru olan Aleyna Tilki’nin 24 saatte 6.2m izlenme / indirme rekorunu 8m gibi bir rakamla egale eden Reynmen Derdim Olsun Kadehler Dolsun isimli şarkısıyla hafızalara kazındı.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop vibrator vibrator vibrator izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop penis pompasi penis pompasi sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri
Türkiye Doğu Akdeniz'de uydurma haritaları kabul etmeyecek
Türkiye Doğu Akdeniz'de uydurma haritaları kabul etmeyecek
Ankara, Türkiye'nin, Kıbrıslı Türklerin Doğu Akdeniz'deki haklarını savunmaya devam edecek
Ankara, Türkiye'nin, Kıbrıslı Türklerin Doğu Akdeniz'deki haklarını savunmaya devam edecek