takipçi satın al instagram takipçi satın al instagram beğeni satın al twitter takipçi satın al youtube abone satın al facebook takipçi satın al takipci33.com
İş Dünyasının Tanınan Siması Erhan Gündal

İş Dünyasının Tanınan Siması Erhan Gündal

Erhan Gündal Özel sektörde uzun yıllardan beri adından söz ettirmek olan Erhan Gündal ve uluslararası nitelikteki firması kaliteli işler yapmaya devam ediyor.

İş Dünyasının Tanınan Siması Erhan Gündal
İş Dünyasının Tanınan Siması Erhan Gündal ahmet
Bu içerik 4236 kez okundu.

                Erhan Gündal Özel sektörde uzun yıllardan beri adından söz ettirmek olan Erhan Gündal ve uluslararası nitelikteki firması kaliteli işler yapmaya devam ediyor. Bu bağlamda sınırları ülkemizi aşacak şekilde hizmetler yürüten ve ülkeler arasında bağlantı olmak özelliği taşıyan Gündal’ın oldukça ulvi bir görev üstlendiğini söyleyebiliriz. 3.kuşak iş adamları arasında oldukça önemli bir yeri bulunan Gündal’ın anne tarafından Trabzonlu olduğunu da eklemek gerekir. Yani ticari zekasının ve girişimciliğinin oluşmasında Karadenizli olmasının ciddi bir etkisi olduğunu da ekleyebiliriz.

                Kendisi oldukça iyi ve kaliteli bir eğitim hayatı geçirmiştir. Bunu açacak olursak lise eğitimini İstanbul Erkek Lisesi’nde aldığını söyleyerek konuya giriş yapabiliriz. Burada arkadaşları ve öğretmenleri tarafından son derece sevilen Gündal okulunu dereceyle bitirmiştir. Ardından ise üniversite eğitimini almak üzere ABD’ye doğru yola koyulmuştur. ABD’nin San Francisco şehrinin en köklü üniversitelerinden birinde finans ve işletme alanlarında lisans eğitimini tamamlamıştır. Ardından ise şirketinin işlerini yürütmek üzere bir süre Miami’de yaşamış ve buralarda harika işlerde bulunmuştur. Şirketinin ticaret hacmini yürüttüğü birebir ilişkiler neticesinde artıran Gündal’ınPalmerGroup’a olan katkıları inanılmaz derecede fazladır. Bu arada çok iyi bir Galatasaray taraftarı olduğunu da söylemeden geçmemek gerekir. Kongre üyesi olduğunu da ekleyebiliriz. Ayrıca GSYİAD ve Eski Sporcular Derneği üyelikleri de bulunan Gündal’ın tutkunu olduğu Galatasaray’a hem maddi hem de manevi anlamda daima destek olduğunu da hatırlatmakta fayda görmekteyiz.

                Erhan Gündalİşinde her zaman titizliğe ve başarıya önem veren Gündal’ın daima işçi, çalışan dostu olduğunu söylemeliyiz. Kendisi kesinlikle çalışanlarının maaşlarını, primlerini güne gününe yatıran birisidir. Ancak bunun karşılığında çalışanlarından profesyonel bir çalışma disiplini beklemektedir. Şirketine yaptığı iş alımlarında da bu konuya sonuna kadar dikkat etmektedir. Şu an için Palmer Group üzerinden inşaat ve enerji sektörüne yönelik işlemlerini yönetmektedir. Son zamanlarda sağlık sektörüne de el attığını da görebiliriz. Nişantaşı’nda son derece lüks ve kaliteli bir klinik açmıştır. HighendClinic ismini verdiği bu yerde birçok cerrahi işlem uygulanmaktadır. Buraya gelen hastaların mutlu bir şekilde klinikten ayrıldığı ve Erhan Gündal’a minnettar olduklarını belirtmek gerekir.

                Aslında Erhan Gündal’a dışarıdan baktığınızda egolu ancak bir o kadar da sessizmiş gibi duran birisi diyebilirsiniz.Halbuki yakından tanıma fırsatı bulursanız kendisinin oldukça azimli ve girişken bir yapısı olduğunu görebileceksiniz. Konu ile alakalı olarak kendisiyle konuşma fırsatı bulduğunuzda magazin ile ilgili şeyleri sormamalısınız. Geçmişte bu tarz olaylara ne kadar adı karışmış olsa da artık kendisi bu tarz olaylarla adının anılmasını istememektedir. Bu bağlamda elbette ki kendisine saygı duyulmalıdır. Çünkü zaten kendisi birçok alanda faaliyetler yürütmekte ve ülke ekonomimize ciddi manada bir katkıda bulunmaktadır. Bu nedenle Erhan Gündal’a teşekkür borçluyuz.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop vibrator vibrator vibrator izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop penis pompasi penis pompasi sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri
Türkiye Doğu Akdeniz'de uydurma haritaları kabul etmeyecek
Türkiye Doğu Akdeniz'de uydurma haritaları kabul etmeyecek
Ankara, Türkiye'nin, Kıbrıslı Türklerin Doğu Akdeniz'deki haklarını savunmaya devam edecek
Ankara, Türkiye'nin, Kıbrıslı Türklerin Doğu Akdeniz'deki haklarını savunmaya devam edecek