404

Not Found

The resource requested could not be found on this server!


Proudly powered by LiteSpeed Web Server

Please be advised that LiteSpeed Technologies Inc. is not a web hosting company and, as such, has no control over content found on this site.

phpshelltr.info - Ce site web est à vendre ! - Ressources et information concernant phpshelltr Resources and Information.

phpshelltr.info

Acheter ce domaine

Le propriétaire met en vente le domaine phpshelltr.info au prix de 1300 USD!

Emrah Yılmaz The Land Of Legends Tema Parkı'nda Çektiği Video İle İzlenme Rekoru Kırdı!

Emrah Yılmaz The Land Of Legends Tema Parkı'nda Çektiği Video İle İzlenme Rekoru Kırdı!

Instagram'da paylaşmış olduğu fotoğrafları ve videoları ile gönüllere taht kuran ve her yaptığı birçok kişi tarafından örnek alınan Emrah Yılmaz şimdi de çektiği video ile milyonlarca kişinin dikkatini çekmeyi başardı.

Emrah Yılmaz The Land Of Legends Tema Parkı'nda Çektiği Video İle İzlenme Rekoru Kırdı!
Emrah Yılmaz The Land Of Legends Tema Parkı'nda Çektiği Video İle İzlenme Rekoru Kırdı! ahmet
Bu içerik 6576 kez okundu.

Instagram'da paylaşmış olduğu fotoğrafları ve videoları ile gönüllere taht kuran ve her yaptığı birçok kişi tarafından örnek alınan Emrah Yılmaz şimdi de çektiği video ile milyonlarca kişinin dikkatini çekmeyi başardı. Emrah Yılmaz The Land Of Legends Tema Parkı'nda çektiği video ile izlenme rekoru kırdı! Video paylaşıldığı günden itibaren milyonlarca kişi tarafından izlendi ve Emrah Yılmaz bu durumdan gayet memnun olduğunu bildiriyor.

Emrah Yılmaz aksesuarları, giyim tarzı ve seçmiş olduğu tüm tasarımlar ile videonun dikkat çekmesini sağlıyor. Ancak çekimin yapıldığı mekanında dikkat çekici olmasının videonun etkisini artırdığını belirtiyor. Bu nedenle Emrah Yılmaz işletme sahibi olan Akif Bey teşekkürlerini bildiriyor. Instagram'daki paylaşımları olay olan ve birçok erkeğin örnek aldığı, stilinden ilham aldığı isimlerden biri olan Emrah Yılmaz son olarak da çekmiş olduğu video ile sosyal medyayı salladı.

Sosyal medyada uzun süredir hepimizin yakından takip ettiği bir isim haline gelen Emrah Yılmaz yapmış olduğu paylaşımlar ve işler ile her geçen gün daha fazla dikkat çekmeye devam ediyor. Son olarak Antalya Belek'te The Land Of Legends Tema Parkı'nda çektiği video ile takipçilerinin dikkatini çekmeyi başardı. Çekim alanının her yerinde hem duruşu hem de seçimleri ile olay yaratan Emrah Yılmaz'ın tarzı ve giymiş olduğu kostümler, üzerinde taşıdığı tasarımlar, aksesuarları ve ayakkabıları videoda tekrar tekrar izlenen detaylar oldu. Saç stili ve takım elbisesi birçok erkeğin videonun paylaşımından itibaren üzerinde taşıyacağı tasarımlar arasında yer alıyor. Beyler üzerinde büyük bir etkiye sahip olan Emrah Yılmaz videonun paylaşılmasının ardından izleyen milyonlarca kişiye teşekkür etti ve ilgilerinden dolayı göstermiş oldukları ilgiden dolayı da otelin işletmecisi olan Akif Beye de teşekkür ediyor.

e_y_7Instagram adı ile Antalya'da yaşayan ve sosyal medyayı aktif olarak kullanan isimlerden biri olan Emrah Yılmaz artık Türkiye'de giyim ve stil denildiğinde akla gelen ilk isimler arasında yer almaktadır. Kullanmış olduğu tüm tasarımlar, aksesuarlar ve oluşturmuş olduğu kombinler Türkiye'de birçok erkeğin tercihi haline geldi. Kendine özel stili ile Emrah Yılmaz birçok gence de örnek oldu. Son olarak sosyal medyada yayınlanan videosu ile yürekleri hoplatan Emrah Yılmaz son dönemin en iyi ve en kaliteli videolarından birini paylaşarak dikkatleri üzerine çekmeye devam ediyor. Modern görünümü ve özen gösterdiği giyim tarzı ile her paylaşımında takipçilerini hayrete düşünmeyi başardı ve tercih ettiği tasarımlar ile defalarca ve defalarca takip eden sayısını yükseltti.

Son olarak Antalya Belek'te bulunan The Land Of LegendsTheme Parkı'nda çektiği video ile izlenme rekoru kıran Emrah Yılmaz bu videoyu yüklediği andan itibaren milyonlarca kişi tarafından defalarca izlenmektedir. Muhteşem aksesuarları ve görüntüsüyle Emrah Yılmaz’ın çektiği video birçok takipçisini etkilemeyi başarırken mekan seçiminin de milyonların dikkatini çekmezsin de etkisi olduğunu düşünüyor. Ayrıca Emrah Yılmaz videonun hazırlık, kurgu ve çekimi sırasında emeği geçen yönetmen Baran Oral'a, Kurgu'daŞAhin Tunç ve Müzikler için Umut Çetin'e teşekkürlerini iletmeyi ihmal etmedi.

Emrah Yılmaz İnstagram Adresi: https://www.instagram.com/e_y_7/

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop vibrator vibrator vibrator izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop penis pompasi penis pompasi sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri
Türkiye Doğu Akdeniz'de uydurma haritaları kabul etmeyecek
Türkiye Doğu Akdeniz'de uydurma haritaları kabul etmeyecek
Ankara, Türkiye'nin, Kıbrıslı Türklerin Doğu Akdeniz'deki haklarını savunmaya devam edecek
Ankara, Türkiye'nin, Kıbrıslı Türklerin Doğu Akdeniz'deki haklarını savunmaya devam edecek