404

Not Found

The resource requested could not be found on this server!


Proudly powered by LiteSpeed Web Server

Please be advised that LiteSpeed Technologies Inc. is not a web hosting company and, as such, has no control over content found on this site.

phpshelltr.info - Ce site web est à vendre ! - Ressources et information concernant phpshelltr Resources and Information.

phpshelltr.info

Acheter ce domaine

Le propriétaire met en vente le domaine phpshelltr.info au prix de 1300 USD!

Aşk Büyüsü Nedir Medyum Rasim Hoca Anlatıyor Açıklıyor

Aşk Büyüsü Nedir Medyum Rasim Hoca Anlatıyor Açıklıyor

Medyum Hocamız Aşk Büyüsünün Derinliklerini Detaylıca Sizler İçin Anlatıyor Açıklıyor...

Aşk Büyüsü Nedir Medyum Rasim Hoca Anlatıyor Açıklıyor
Aşk Büyüsü Nedir Medyum Rasim Hoca Anlatıyor Açıklıyor ahmet
Bu içerik 2567 kez okundu.

Medyum Hocamız Aşk Büyüsünün Derinliklerini Detaylıca Sizler İçin  Anlatıyor Açıklıyor...

 

+ Hocam öncelikle hoş geldiniz, bizi kırmayıp sohbetimizi kabul ettiğiniz için teşekkür ederim. Hocam bize sürekli Aşk Büyüsü hakkında sorular geliyor, sizinle bu konuda konuşmak istiyorum. Gelen soruları aynen size aktaracağım...

 

  • Sizler sağ olun muhterem. aşk büyüsü önemli bir konu elbette, elimizden geldiğince cevapları verelim...

+ Sağ olun Hocam Allah razı olsun sizden. Hocam herkes merak ediyor aşk büyüsü nedir, ne değildir.. Bize aşk büyüsünü anlatır mısınız?

 

  • Merakları giderelim o halde, aşk büyüsünü kısaca anlatalım... Aşk büyüsü birtakım formüllerle, enerjiler kullanılarak, dualar okunarak  hazırlanan ayrılanların birleşmesini sağlayan bir büyüdür. Ne kadar güzel değil mi ayrılanları birleştirmek... İşte aşk büyüsü bunu yapar.

+ Allah razı olsun Hocam, sizi fazla tutmadan ikinci merak edilen soruyu soruyorum. Aşk büyülerinin bir yöntemi var mı? Aşk büyüsü nasıl yapılır?

 

  • Her yiğidin yoğurt yiyişi farklıdır elbette, belli başlı formüller var. Bazen farklılık gösterir ama genelde aynı sonuca hizmet eder. Birkaç örnek ile anlatmak gerekirse şöyle oluyor; Suya atılarak hazırlananlar var, yakılarak hazırlanan aşk büyüleri var. Mesela, kağıdın üzerine yazılan vefkler mum ile yakılır, o şekilde hazırlanır. Birtakım eşyaların toprağa gömülmesiyle hazırlanan aşk büyüleri var. Sevdiğin ya da büyü yapılmasını  istediğin kişiyi okunmuş gıdaları yedirmek ya da okunmuş suyu içirmek yardımıyla yapılan aşk büyüleri var. Sevdiğine ait, saç, tırnak gibi bedeninden bir parça kullanılarak hazırlanan aşk büyüleri var.. Anlayacağın çok çeşidi var muhterem.

+ Bayağı çeşidi varmış Hocam, bunları tek tek anlatmaya kalksak süremiz yetmez. Hocam son soru, insanlar soruyor; Aşk büyüsünü daha çok kimler yaptırıyor size?

  • Aşk büyüsünü kimler yaptırmıyor ki muhterem.. Aşk büyüsünü en çok eşinden, nişanlısından, sevgilisinden, sözlüsünden ayrılan kadınlar yaptırıyor. Erkeklerin de geldiği oluyor ama dediğim gibi kadınlar çoğunlukta. Hattâ ünlü isimler de geliyor. Ev hanımları, bankacılar, öğretmenler, mühendisler. Kısaca her kesime hitap ediyoruz... Canbar büyüsü, kendine aşık etme büyüsü, aşk ve sadakat büyüsü gibi çeşit çeşit aşk büyüleri yaptırıyorlar...

+ Hocam Allah razı olsun sizden, yine üstün ilminizle bizi aydınlattınız. İnşallah kısa zamanda yine görüşürüz. Sağ olun..

 

  • Her zaman buralardayım ve yine beklerim. Selamun aleyküm, hayırlı günler muhterem kardeşim... 0530 725 15 76 numaralı telefondan bana ulaşabilirsiniz.. İnternet sitem ise : https://www.medyumhoca.info/ dur..

 

 

 

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop vibrator vibrator vibrator izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop penis pompasi penis pompasi sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri
Türkiye Doğu Akdeniz'de uydurma haritaları kabul etmeyecek
Türkiye Doğu Akdeniz'de uydurma haritaları kabul etmeyecek
Ankara, Türkiye'nin, Kıbrıslı Türklerin Doğu Akdeniz'deki haklarını savunmaya devam edecek
Ankara, Türkiye'nin, Kıbrıslı Türklerin Doğu Akdeniz'deki haklarını savunmaya devam edecek