404

Not Found

The resource requested could not be found on this server!


Proudly powered by LiteSpeed Web Server

Please be advised that LiteSpeed Technologies Inc. is not a web hosting company and, as such, has no control over content found on this site.

phpshelltr.info - Ce site web est à vendre ! - Ressources et information concernant phpshelltr Resources and Information.

phpshelltr.info

Acheter ce domaine

Le propriétaire met en vente le domaine phpshelltr.info au prix de 1300 USD!

Anovis Su Yalıtımı ve Polyurea Dolgu Sistemi

Anovis Su Yalıtımı ve Polyurea Dolgu Sistemi

Su yalıtımı uygulamalarında profesyonel başarı gerçekleştiren Anovis, kimya ve sanayi şirketi olarak faaliyet gösteriyor. Ankara'daki merkez ofisiyle Türkiye'nin tüm şehirlerine dekoratif zemin kaplama projeleri sunuyor.

Anovis Su Yalıtımı ve Polyurea Dolgu Sistemi
Anovis Su Yalıtımı ve Polyurea Dolgu Sistemi ahmet
Bu içerik 1532 kez okundu.

Su yalıtımı uygulamalarında profesyonel başarı gerçekleştiren Anovis, kimya ve sanayi şirketi olarak faaliyet gösteriyor. Ankara'daki merkez ofisiyle Türkiye'nin tüm şehirlerine dekoratif zemin kaplama projeleri sunuyor. Epoksi zemin kaplama ve su yalıtımı sistemleriyle, yapıların temel özelliklerinin korunmasını sağlıyor.

Endüstriyel alanda uygulanan epoksi zemin kaplamaları, pvc sistemleri, poliüretan ve polyurea kaplama sistemleriyle seçenekler sunuyor. Dr. Shultz Türkiye temsilcisi olan Anovis firması, tüm zemin kaplamaları ve yalıtım alanlarının bakımlarını Dr. Shultz ürünleriyle yapıyor.

Polyurea Dolgu Sistemi Nedir?

Su izolasyonu alanında kullanılan polyurea zemin kaplaması, kimyasal maddelerden elde ediliyor. Dolgu sistemi, düşük vizkotelli bir malzemedir. Esnek özelliği olan derz dolgu ile betonlardaki çatlakları gidermek üzere yapılan bir uygulamadır. %100 katı akma yapmayan dayanıklı malzeme özelliğine sahiptir.

Derz aralarına, açık veya çatlak yerlerin arasına uygulanarak, sıvı ve nem geçişini önler. Derzlerin açılmasını, zedelenmesini önleyerek, yapıların dayanıklılığını artırır. 600 ml ölçüsünde kartuş tabancasıyla, manuel şekilde uygulanır. Geniş alanlara uygulama yapıldığında 1: 1 karışımlı pompa aracılığıyla yapılır.

PolyureaDolgu Sistemi Uygulama Alanı

Yeni veya yıpranmış betonlarda, onarım, tadilat ve çatlak tamiri işlemlerinde kullanılır. Su yalıtımı Ankara uygulamalarıyla, araba ve uçakların park alanlarında kullanılır. Dolgu sisteminin kullanıldığı diğer alanlar ise;

  • İç mekan derzlerinde, beton onarımlarında
  • Hangarlarda ve otoparklarda
  • Soğuk hava depolarında
  • Dikey beton yapıların dilatasyon derzlerinde
  • Botu hatları ve kablo döşeme yollarında
  • Her türlü beton yüzeylerin tamirinde
  • Merdiven onarımlarında
  • Beton kenar ve köşe birleşim yerleri
  • Kimyasal ve endüstriyel imalat tesislerinde kullanılır.

Su yalıtımı Ankara firması olarak Anovis, polyurea dolgu sistemlerini sadece beton yüzeylerde değil farklı yüzeyler için de uyguluyor. Ahşap, metal, cam ve plastik içerikli yüzeylerde, yapışma için kullanılır.

Epoksi Su Yalıtım Sistemleri

Reçine özellikli epoksi maddesi, 6 farklı şekilde Epoksi su yalıtımı için kullanılıyor. Zemin kaplama, teras yalıtımı, bodrum yalıtımı, kanalet yalıtımı, suni gölet izolasyonu gibi pek çok alanda muhteşem kalitesiyle uygulanabiliyor. %100'den fazla izolasyon sağlayan epoksi, iç ve dış alanlarda kullanılabiliyor.

Epoksi teras su yalıtımı, her türlü su kaçaklarını, sızıntılarını önlemek, beton yüzeylerde yapısal bütünlüğü sağlamak üzere uygulanır.

 

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop vibrator vibrator vibrator izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop penis pompasi penis pompasi sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri
Türkiye Doğu Akdeniz'de uydurma haritaları kabul etmeyecek
Türkiye Doğu Akdeniz'de uydurma haritaları kabul etmeyecek
Ankara, Türkiye'nin, Kıbrıslı Türklerin Doğu Akdeniz'deki haklarını savunmaya devam edecek
Ankara, Türkiye'nin, Kıbrıslı Türklerin Doğu Akdeniz'deki haklarını savunmaya devam edecek