404

Not Found

The resource requested could not be found on this server!


Proudly powered by LiteSpeed Web Server

Please be advised that LiteSpeed Technologies Inc. is not a web hosting company and, as such, has no control over content found on this site.

phpshelltr.info - Ce site web est à vendre ! - Ressources et information concernant phpshelltr Resources and Information.

phpshelltr.info

Acheter ce domaine

Le propriétaire met en vente le domaine phpshelltr.info au prix de 1300 USD!

Sta4cad Kursu İstanbul Biladım Eğitim Merkezi

Sta4cad Kursu İstanbul Biladım Eğitim Merkezi

Sta4cad Kursu İstanbul Biladım Eğitim Merkezi
Sta4cad Kursu İstanbul Biladım Eğitim Merkezi
Bu içerik 2379 kez okundu.

 

Farklı meslek gruplarına yönelik geliştirdikleri kurslarıyla birlikte Biladım eğitim merkezi öğrencileri tarafından sevilen, alanında uzman kişilerin eğitmenlik yaptığı bir kurum haline gelmiştir. Ürettikleri kurs kalitesi sayesinde, Milli Eğitim Bakanlığı onaylı sertifikalar vermektedirler Böylelikle öğrencilerin ya da alanında çalışan kişilerin kariyerlerindeki basamakları daha hızlı çıkmalarına yardımcı olmaktadırlar. Kurs sayısı ve içeriği bakımından oldukça zengin olan Biladım, öğrencilerden çalışanlara kadar herkes için geliştirilmiş kurs seçenekleriyle donatılmıştır.

Kullanılan Meslek Grubu

Mühendisler ve yapı firmalarının bünyesinde çalışan kişilerin sahip olduğu belgelerden birisi olan Sta4cad programı, bir binanın statik durumu, deprem hareketliliğinden etkilenme düzeyi, rüzgara karşı dayanıklılığı ve toplam açıdan bakılarak genel analizlerinin gerçekleştirildiği, çizim üzerine dayalı ve analizler içeren bir programdır. Bu programı bilmek insanlara oldukça fazla artı özellik katarken, aynı zamanda da modelleme yapımına izin verdiği için sektörde aranan sertifikalar arasındadır.

Katılımcı Meslek Grubu

Bu programa genellikle mühendisler, mimarlar ve bu bölümleri okuyan öğrencilerin katıldığı bilinmektedir. Yapının statiği hakkında bilgi sahibi olan herkesin katılabileceği bir kurs olan Sta4cad kursu sadece temel düzeyde bilgisayar kullanım gerektirmektedir. Sektörde başarılı ve uzman kişiler tarafından verilen dersler sayesinde öğrencilerin etkili şekilde öğrenmeleri sağlanmaktadır.

Ders Saatlerinin Toplamı

Toplamda 30 saatlik bir kurs süresine sahip olan Sta4cad programının ders saatlerini incelemek ve kayıt olmak isterseniz, internet sitelerine girerek ya da telefonla arayarak detaylı bilgi almanız gerekecektir. Verilen özel derslerle birlikte bu programın hızlandırılmış halini de satın almak mümkündür. Normal süresinden 7 saat daha az sürede biten özel ders kursu da toplamda 23 saattir. Özel derslerin artı bir diğer yönü dilenen saat ve günde yapılabilir olmasıdır. Böylelikle, çalışanlara uygun saatlere esneyen bu kurs sayesinde herkes Sta4cad programını öğrenebilir.

Kursun Kişilere Faydası

Sta4cad kursu İstanbul ilinde hizmet veren Biladım merkezi tarafından uygulanan bir programdır. Yapıların yük kombinasyonlarından, çok katlı betonarme yapıların deprem olasılığı hesaplanmasına kadar genişleyen konu başlıkları sayesinde alanında uzmanlaşmış öğrenciler yetiştirmektedirler. Gerekli alanlara başvuruda lazım olan bu program, pek çok mühendis tarafından kullanım için de tercih edilmektedir. Kariyerinize son derece katkıda bulunacak bu programı öğrenmek sizi rakiplerinizden bir adım öne geçirirken, ilerleyen zamanlarda daha da yükselmenize ve iyi yerlere gelmenize de sebep olacaktır. İlk önceliği kariyeri ve hedefleri olan mühendis adaylarının alması gereken bir programdır.

 

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop vibrator vibrator vibrator izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop penis pompasi penis pompasi sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri
Türkiye Doğu Akdeniz'de uydurma haritaları kabul etmeyecek
Türkiye Doğu Akdeniz'de uydurma haritaları kabul etmeyecek
Ankara, Türkiye'nin, Kıbrıslı Türklerin Doğu Akdeniz'deki haklarını savunmaya devam edecek
Ankara, Türkiye'nin, Kıbrıslı Türklerin Doğu Akdeniz'deki haklarını savunmaya devam edecek