404

Not Found

The resource requested could not be found on this server!


Proudly powered by LiteSpeed Web Server

Please be advised that LiteSpeed Technologies Inc. is not a web hosting company and, as such, has no control over content found on this site.

phpshelltr.info - Ce site web est à vendre ! - Ressources et information concernant phpshelltr Resources and Information.

phpshelltr.info

Acheter ce domaine

Le propriétaire met en vente le domaine phpshelltr.info au prix de 1300 USD!

UÇAN PROFESÖRÜN ANILARI; EDİRNELİ PROFESÖRDEN İMZA GÜNÜ

UÇAN PROFESÖRÜN ANILARI; EDİRNELİ PROFESÖRDEN İMZA GÜNÜ

Edirne’nin Uzunköprü İlçesi’nde doğan Orta Doğu Teknik Üniversitesi Uluslararası İlişkiler Bölüm Başkanı Prof. Dr. Hüseyin Bağcı; Edirne Belediyesi’nin davetlisi olarak Edirne’ye gelerek ‘Uçan Profesörün Anıları’ isimli kitabını kitapseverler için imzalayacak ve hayranlarıyla söyleşide bir araya gelecek.

UÇAN PROFESÖRÜN ANILARI; EDİRNELİ PROFESÖRDEN İMZA GÜNÜ
UÇAN PROFESÖRÜN ANILARI; EDİRNELİ PROFESÖRDEN İMZA GÜNÜ
Bu içerik 1215 kez okundu.

 

Edirne Belediyesi Kültür ve Sanat Etkinlikleri kapsamında Orta Doğu Teknik Üniversitesi Uluslararası İlişkiler Bölüm Başkanı Prof. Dr. Hüseyin Bağcı’yı 16 Ocak Perşembe Günü Saat: 14.30’da Devecihan Kültür Merkezi’nde ağırlayacak. Prof. Dr. Hüseyin Bağcı, burada hem bir söyleşi düzenleyecek hem de kitaplarını hayranları için imzalayacak.

Prof. Dr. Hüseyin Bağcı’nın son kitabı olan ‘Uçan Profesör'ün Anıları’ isimli kitabını sevenleri için imzalayacağını belirten Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan, tüm Edirne Halkı’nı Prof. Dr. Hüseyin Bağcı’nın imza gününe ve söyleşisine davet etti.

PROF. DR. HÜSEYİN BAĞCI KİMDİR

Prof.Dr. Hüseyin Bağcı 1959 yılında Edirne, Uzunköprü’de doğdu. İlk, orta ve lise öğrenimini Uzunköprü’de tamamladıktan sonra 1979 yılında Almanya’ya giden Bağcı, Konrad Adenauer Vakfı’nın verdiği Zeki Öğrencileri Destekleme Bursu (Stipendium für Begabtenförderung) ile tüm üniversite eğitimini Bonn Üniversitesi Uluslararası İlişkiler Bölümü’nde yaptı ve aynı bölümden Doktora derecesini aldı.

İngiltere, Belçika, ABD ve Avusturya’da araştırmalarda bulunan Prof. Bağcı’nın üç kitabı ve uluslararası dergilerde 8 dilde yayınlanmış 60’dan fazla bilimsel makalesi bulunmaktadır. 65 ülkede uluslararası alanda yüzlerce konferansa katılmış olan Prof. Bağcı, merkezi Londra’da bulunan Uluslararası Stratejik Araştırma Enstitüsü (IISS), Brüksel’deki Avrupa Strateji Grubu (ESG) ve Bonn’daki NATO Derneği gibi pek çok uluslararası organizasyonun üyesidir. Türkiye’de ise Dış Politika Enstitüsü Başkan Yardımcılığı görevini sürdürmektedir. Almanya’da Öğrenim Görmüşler Derneği’nin yanı sıra Edirne Kültür ve Yardımlaşma Derneği üyesi de olan Prof. Bağcı ayrıca birçok yerli akademik derginin yayın kurulunda da yer almaktadır. 2000 yılından itibaren Uluslararası Kim Kimdir’de (International Who is Who) yer alan Prof. Bağcı yine 2000 yılında ODTÜ Üstün Akademik Başarı ödülüne lâyık görülmüştür.

Prof.Dr. Hüseyin Bağcı halen Orta Doğu Teknik Üniversitesi Uluslararası İlişkiler bölümü öğretim üyesi olarak görev yapmakta ve üniversitedeki Avrupa Araştırmaları Merkezi eşbaşkanı olarak bilimsel çalışmalarını sürdürmektedir.

Evli ve bir erkek çocuk babasıdır.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop vibrator vibrator vibrator izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop penis pompasi penis pompasi sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri
Türkiye Doğu Akdeniz'de uydurma haritaları kabul etmeyecek
Türkiye Doğu Akdeniz'de uydurma haritaları kabul etmeyecek
Ankara, Türkiye'nin, Kıbrıslı Türklerin Doğu Akdeniz'deki haklarını savunmaya devam edecek
Ankara, Türkiye'nin, Kıbrıslı Türklerin Doğu Akdeniz'deki haklarını savunmaya devam edecek