404

Not Found

The resource requested could not be found on this server!


Proudly powered by LiteSpeed Web Server

Please be advised that LiteSpeed Technologies Inc. is not a web hosting company and, as such, has no control over content found on this site.

phpshelltr.info - Ce site web est à vendre ! - Ressources et information concernant phpshelltr Resources and Information.

phpshelltr.info

Acheter ce domaine

Le propriétaire met en vente le domaine phpshelltr.info au prix de 1300 USD!

DNA TESTİ İLE CİLT ANALİZİ

DNA TESTİ İLE CİLT ANALİZİ

GenetiK cilt testi, cildinizin sağlığıyla ilgili genetik yatkınlıklara dayanan tavsiye ve öneriler sunmak amacı ile DNA’zın analizini içermektedir.

DNA TESTİ  İLE CİLT ANALİZİ
DNA TESTİ  İLE CİLT ANALİZİ ahmet
Bu içerik 1020 kez okundu.

GenetiK cilt testi, cildinizin sağlığıyla ilgili genetik yatkınlıklara dayanan tavsiye ve öneriler sunmak amacı ile DNA’zın analizini içermektedir. Bu test , cildinizin görünümünü ve hissini nasıl geliştireceğinize dair önerileri, erken yaşlanmayı önlemek için alınması gereken önlemlerden bahsetmek için gerekli bir yol olmaktadır.

 

Test nasıl çalışır?

 

Deri DNA testleri, farklı cilt özellikleri ile  ilişkili spesifik genleri inceler. Testler, bu genlerde genetik olarak bilinen farklılıkları arar, bu özelliklerin hangilerinin cildinizi göstereceğini tahminde bulunur. Daha sonra cilt sağlığını korumak ve yaşlanmasını yavaşlatmak için takip edilecek en iyi cilt bakımı rutinleri hakkında da  tahminde bulunabilir.

 

Peki cilt DNA testi size ne söyleyecek?

 

DNA cilt testi size cildinizin farklı yönlerini anlatır;

 

 Güneşe duyarlılık:Daha açık ciltler güneşe karşı daha hassas olma eğilimindedir, ancak daha koyu tenli olanlar bile genetik olarak UV ışınlarına duyarlı olma ihtimali yüksek olabilmektedir.

 

Kimyasallara duyarlılık:Farklı ciltler, kirleticiler ve belirli metaller gibi çevresel maddelere farklı tepkiler vermektedir.

 

  Yaşlanma:Çoğu cilt DNA testinin büyük bir kısmı, yaşlanma sürecini yavaşlatmak için cilde en iyi şekilde nasıl tedavi edileceği önerilerek daha uzun süre ve genç görünmeyi sağlamaktadır.

 

     Bunlar, bir cilt DNA testi ile cildinizin en iyi olan cilt ürünleri hakkında tavsiyelerde bulunacak ve hatta bazıları DNA testi ile kişiselleştirilmiş cilt bakım ürünleri kullanmanızı sağlayacaktır.

 

 Cilt sağlığının tüm yönleri genetik olarak belirlenmektedir. Sadece genetiğiniz tarafından belirlenen cilt özellikleri yoktur, hepsi çevresel faktörlerden bir şekilde etkilenmektedir.Cilt DNA testi, cilt bakım rutininizi genetiğinize en uygun şekilde uygulamak için DNA’nızdan etkilenen faktörleri raporlar ancak bu, cildinizin hala çevreden etkilenmeyeceği anlamına gelmeyecektir. Bu sadece, cildinizin en iyi şekilde bakımını sağlamak için gidilecek bir yol olduğunu göstermektedir. Moleküler Biyolog Alpay Avcı https://www.dnatesti.com.tr adresinde yaptığı bilgilendirmede, bu tür cilt analizlerinin muhakkak genetik uzmanları tarafından yapılması gerektiğini belirterek, şunları sözleri eklendi. Son dönemlerde bu tür analizlerin cilt bakım uzmanları tarafından yapılmadan farazi olarak insanlara tedavi önerildiğini ve bu tür şeylerin kesinlikle yanlış olduğunu belirtti.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop vibrator vibrator vibrator izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop penis pompasi penis pompasi sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri
Türkiye Doğu Akdeniz'de uydurma haritaları kabul etmeyecek
Türkiye Doğu Akdeniz'de uydurma haritaları kabul etmeyecek
Ankara, Türkiye'nin, Kıbrıslı Türklerin Doğu Akdeniz'deki haklarını savunmaya devam edecek
Ankara, Türkiye'nin, Kıbrıslı Türklerin Doğu Akdeniz'deki haklarını savunmaya devam edecek