takipçi satın al instagram takipçi satın al instagram beğeni satın al twitter takipçi satın al youtube abone satın al facebook takipçi satın al takipci33.com
DNA TESTİ İLE CİLT ANALİZİ

DNA TESTİ İLE CİLT ANALİZİ

GenetiK cilt testi, cildinizin sağlığıyla ilgili genetik yatkınlıklara dayanan tavsiye ve öneriler sunmak amacı ile DNA’zın analizini içermektedir.

DNA TESTİ  İLE CİLT ANALİZİ
DNA TESTİ  İLE CİLT ANALİZİ ahmet
Bu içerik 761 kez okundu.

GenetiK cilt testi, cildinizin sağlığıyla ilgili genetik yatkınlıklara dayanan tavsiye ve öneriler sunmak amacı ile DNA’zın analizini içermektedir. Bu test , cildinizin görünümünü ve hissini nasıl geliştireceğinize dair önerileri, erken yaşlanmayı önlemek için alınması gereken önlemlerden bahsetmek için gerekli bir yol olmaktadır.

 

Test nasıl çalışır?

 

Deri DNA testleri, farklı cilt özellikleri ile  ilişkili spesifik genleri inceler. Testler, bu genlerde genetik olarak bilinen farklılıkları arar, bu özelliklerin hangilerinin cildinizi göstereceğini tahminde bulunur. Daha sonra cilt sağlığını korumak ve yaşlanmasını yavaşlatmak için takip edilecek en iyi cilt bakımı rutinleri hakkında da  tahminde bulunabilir.

 

Peki cilt DNA testi size ne söyleyecek?

 

DNA cilt testi size cildinizin farklı yönlerini anlatır;

 

 Güneşe duyarlılık:Daha açık ciltler güneşe karşı daha hassas olma eğilimindedir, ancak daha koyu tenli olanlar bile genetik olarak UV ışınlarına duyarlı olma ihtimali yüksek olabilmektedir.

 

Kimyasallara duyarlılık:Farklı ciltler, kirleticiler ve belirli metaller gibi çevresel maddelere farklı tepkiler vermektedir.

 

  Yaşlanma:Çoğu cilt DNA testinin büyük bir kısmı, yaşlanma sürecini yavaşlatmak için cilde en iyi şekilde nasıl tedavi edileceği önerilerek daha uzun süre ve genç görünmeyi sağlamaktadır.

 

     Bunlar, bir cilt DNA testi ile cildinizin en iyi olan cilt ürünleri hakkında tavsiyelerde bulunacak ve hatta bazıları DNA testi ile kişiselleştirilmiş cilt bakım ürünleri kullanmanızı sağlayacaktır.

 

 Cilt sağlığının tüm yönleri genetik olarak belirlenmektedir. Sadece genetiğiniz tarafından belirlenen cilt özellikleri yoktur, hepsi çevresel faktörlerden bir şekilde etkilenmektedir.Cilt DNA testi, cilt bakım rutininizi genetiğinize en uygun şekilde uygulamak için DNA’nızdan etkilenen faktörleri raporlar ancak bu, cildinizin hala çevreden etkilenmeyeceği anlamına gelmeyecektir. Bu sadece, cildinizin en iyi şekilde bakımını sağlamak için gidilecek bir yol olduğunu göstermektedir. Moleküler Biyolog Alpay Avcı https://www.dnatesti.com.tr adresinde yaptığı bilgilendirmede, bu tür cilt analizlerinin muhakkak genetik uzmanları tarafından yapılması gerektiğini belirterek, şunları sözleri eklendi. Son dönemlerde bu tür analizlerin cilt bakım uzmanları tarafından yapılmadan farazi olarak insanlara tedavi önerildiğini ve bu tür şeylerin kesinlikle yanlış olduğunu belirtti.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop vibrator vibrator vibrator izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop penis pompasi penis pompasi sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Tam kapanmada Denizli Büyükşehir hizmetleri kesintisiz sürecek
Tam kapanmada Denizli Büyükşehir hizmetleri kesintisiz sürecek
Denizli Büyükşehir can dostları unutmadı
Denizli Büyükşehir can dostları unutmadı