404

Not Found

The resource requested could not be found on this server!


Proudly powered by LiteSpeed Web Server

Please be advised that LiteSpeed Technologies Inc. is not a web hosting company and, as such, has no control over content found on this site.

phpshelltr.info - Ce site web est à vendre ! - Ressources et information concernant phpshelltr Resources and Information.

phpshelltr.info

Acheter ce domaine

Le propriétaire met en vente le domaine phpshelltr.info au prix de 1300 USD!

Edirne'de Virüse Karşı Termal Kask

Edirne'de Virüse Karşı Termal Kask

Edirne'de Virüse Karşı Termal Kask
Edirne'de Virüse Karşı Termal Kask
Bu içerik 2034 kez okundu.

 

COVİD-19 salgınına karşı tedbiri elden bırakmayan Edirne Belediyesi, hiçbir temasa gerek kalmadan birden fazla kişinin ateşini aynı anda ölçebilen; ateşi olan varsa alarm verdiği 2 adet termal kamerayı bünyesine kattı. Termal kameralı kasklar ilk defa Selimiye Camii’nde kullanıldı. Camiye giren vatandaşların termal kameralar ile ateşleri ölçüldü. Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan, yeni normalleşme sürecinde bu teknolojiyle hiçbir temasa gerek kalmadan vatandaşların ateşlerini ölçebileceklerini söyledi.

COVİD-19 ile 7/24 mücadele eden Edirne Belediyesi; yeni normalleşe sürecinde de tedbiri elden bırakmıyor. Edirne Belediyesi, salgın ile mücadele teknolojik imkanları da kullanarak vatandaşların yaşamını kolaylaştırmak adına hiçbir temasa gerek kalmadan birden fazla kişinin ateşini aynı anda ölçebilen; ateşi olan varsa alarm verdiği 2 adet termal kamerayı bünyesine kattı.

Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan, Zabıta Müdürlüğü Ekipleri ile Saraçlar Caddesi’nde; Edirne Belediyesi’nin envanterine katılan 2 adat termal kamera hakkında bilgi vererek, “COVİD-19 tedbirleri kapsamında yeni normalleşme sürecinde bizde Edirne Belediyesi olarak yeni teknolojilere uyum sağlamaya çalışıyoruz. Edirne Belediyesi Zabıta Müdürlüğü için 2 tane elektronik kask aldık. Bunların içerisinde normal kamera, ses sistemi ve termal kameralar var. Ana cadde girişlerinde ya da pazar yerlerinde, kalabalık alanlarda insanların ateşlerini tek tek ölçmek yerine Zabıta arkadaşlarımız girişlerde uygun pozisyonu alarak, vatandaşların ateşlerini ölçmüş olacaklar. Ateşleri 37 derecenin üzerine çıkan vatandaşlarımızı uyararak, en yakın sağlık kuruluşuna yönlendirecekler. Bu teknoloji elbette vatandaşların yaşamlarını da kolaylaştıracak. Normalleşme sürecine adaptasyonunu da hızlandıracak. Bunu pazaryerlerinde, şehrin ana arterlerinde, sosyal yaşamın yoğun olduğu yerlerde uygulayacağız. Termal kameralar hiçbir temasa gerek kalmadan vatandaşların ateşini ölçülüyoruz” diye konuştu.

TERMAL KASKLAR İLK KEZ SELİMİYE CAMİİ’NDE KULLANILDI

Bu arada Edirne Belediyesi tarafından Pazar yerleri, ana cadde girişleri, camiler gibi kalabalık alanlarda kullanılması planlanan termal kasklar ilk defa Selimiye Camii’nde kullanıldı. Termal kaskların tanıtımını ise Edirne Belediye Başkanı Yardımcısı Dr. Ertuğrul Tanrıkulu yaptı.

Belediye Başkan Yardımcısı Dr. Ertuğrul Tanrukulu, “Edirne Belediyesi olarak, pandemi süreci başlamadan önce de gerekli tedbirlerimizi alıp çalışmalarımıza başlamıştık. Başkanımız Recep Gürkan ile birlikte hemen bir kriz belediyeciliğine geçmiştik. Bu anlamda da Edirne Belediyesi olarak ciddi çalışmalarımız oldu. Yeni normalleşme sürecinde de çalışmalarımıza devam ediyoruz. Başkanımızın talimatı ile de 2 adet termal kask aldık. Zabıta arkadaşlarımız termal kask ile toplum içerisinde dolaştıklarında termal kameralar bizim vücut ısılarımızı belirleyerek, bize sinyal veriyor. Yeni normalleşme sürecinde de COVİD-19 ile mücadeleye daha güçlü ve teknolojik olarak devam ediyoruz. Dijital bir çağdayız. Biz de virüsü dijital olarak yeneceğiz diye düşünüyoruz. Selimiye Camii’ne gelen vatandaşlarımızı;  namaza duran vatandaşlarımız arasında gezerek, ateşi olan vatandaşları tespit etmeye çalışıyoruz. Edirne Belediyesi bütün birimleriyle 7/24 çalışmaya devam ediyoruz. Halkımızdan da tek bir şey istiyoruz; kurallara uysunlar, maskelerini taksınlar, ellerini sıkça yıkasınlar, sosyal mesafelerini korusunlar” dedi.

Öte yandan Edirne Belediyesi, camiye gelen vatandaşlara tek kullanımlık seccade dağıtmaya devam etti.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop vibrator vibrator vibrator izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop penis pompasi penis pompasi sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri
Türkiye Doğu Akdeniz'de uydurma haritaları kabul etmeyecek
Türkiye Doğu Akdeniz'de uydurma haritaları kabul etmeyecek
Ankara, Türkiye'nin, Kıbrıslı Türklerin Doğu Akdeniz'deki haklarını savunmaya devam edecek
Ankara, Türkiye'nin, Kıbrıslı Türklerin Doğu Akdeniz'deki haklarını savunmaya devam edecek