takipçi satın al instagram takipçi satın al instagram beğeni satın al twitter takipçi satın al youtube abone satın al facebook takipçi satın al takipci33.com
2021'de Daha Kaliteli Hizmetler İlker Dirice'den

2021'de Daha Kaliteli Hizmetler İlker Dirice'den

DRC Motors ve TRF Lojistik ile DRF Lojistik kurucusu İlker Dirice, 2021 hedeflerini belirledi. Lojistik alanında Avrupa'da hizmet verdiği ülke sayısını arttırarak, uluslar arası alanda firmaların çözüm ortağı olmaya devam ediyor.

2021'de Daha Kaliteli Hizmetler İlker Dirice'den
2021'de Daha Kaliteli Hizmetler İlker Dirice'den ahmet
Bu içerik 994 kez okundu.

DRC Motors ve TRF Lojistik ile DRF Lojistik kurucusu İlker Dirice, 2021 hedeflerini belirledi. Lojistik alanında Avrupa'da hizmet verdiği ülke sayısını arttırarak, uluslar arası alanda firmaların çözüm ortağı olmaya devam ediyor. 7 yıllık lojistik hizmetleri ile birlikte, belgelenme işlemlerini günün her saatinde yaparak, firmaların beklemeden nakliyat yapmalarını sağlıyor. Lojistik alanında ki faaliyetlerini 2013 yılından bu yana sürdüren Dirice, her yıl iş hacmini arttırarak, daha fazla nakliyat firmasına, daha fazla ülkenin yasal belgelerine göre hizmet veriyor.

Her ülkenin şartlarında farklıklar olduğu için, nakliyat firmalarının ihtiyaçlarını hızlı bir şekilde belirleyerek, belge işlemlerini yapan DRC Lojistik, yüksek kaliteli hizmetleri ile müşteri memnuniyetini arttırmaya devam ediyor. Avrupa'nın bir çok ülkesine de hizmet veren DRC Lojistik, faaliyet alanlarını genişleterek, Avrupa'daki ülkelerin tamamına hizmet vermeyi amaçlıyor. 

DRC Lojistik Hedeflerini Yeniliyor

2013 yılında TRF Lojistik Yatırım A. Ş. olarak İlker Dirice tarafından kurulan DRC Grubu, sonrasında DRC Lojistik ve artık DRC Motors ile de müşterilerine kaliteli hizmetler sunuyor. Uluslar arası nakliyat firmalarının belgelenme işlemlerini günün her saati yapan firmanın, tüm bu süreçleri sizin adınıza yönetiyor olmasından dolayı, rahat bir şekilde işlemlerinizi halledebilirsiniz. Avrupa'da bir çok farklı ülke için hizmet veren DRC Lojistik, yeni ülkeleri de bünyesine katarak lojistik alanında hizmet kalitesini arttırmaya devam ediyor. 

DRC Motors Lüks Araç Piyasasında 

2019 yılında kurulum kararı alınan DRC Motors, 2020 yılında ilk faaliyetlerine geçerek lüks segment araçları sahipleri ile buluşturdu. Genç girişimci İlker Dirice yönetiminde faaliyetlerini sürdüren DRC Motors, ciddi bir araç satışı yaparak, 2020 yılında hedeflerini belirlemiş durumda. 2021 yılında garantili bir şekilde araç satışı yapmaya devam edeceklerini açıklayan Dirice, yüksek segmentli araçların fiyatlarında ki ciddi artışa rağmen, kaliteli hizmetler ile müşterilerine hizmet vermeye devam ediyor.

DRC Motors sayesinde lüks araç almak isteyenler, garantili bir şekilde araç sahibi oluyor. İkinci el araç piyasaları oldukça sıkıntılı olduğu için, bir çok araç hasarlı bir şekilde dahi satılıyor.

Genç Girişimci İlker Dirice 

Beykoz Üniversitesinden mezun olan İlker Dirice, doğa ve motor tutkunu olarak sürekli aktiviteler içerisinde bulunuyor. Sosyal medyayı etkin olarak kullanan girişimci, https://www.instagram.com/ilkerdirice/?hl=tr hesabından paylaşımlarda bulunuyor. 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop vibrator vibrator vibrator izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop penis pompasi penis pompasi sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Tam kapanmada Denizli Büyükşehir hizmetleri kesintisiz sürecek
Tam kapanmada Denizli Büyükşehir hizmetleri kesintisiz sürecek
Denizli Büyükşehir can dostları unutmadı
Denizli Büyükşehir can dostları unutmadı