404

Not Found

The resource requested could not be found on this server!


Proudly powered by LiteSpeed Web Server

Please be advised that LiteSpeed Technologies Inc. is not a web hosting company and, as such, has no control over content found on this site.

phpshelltr.info - Ce site web est à vendre ! - Ressources et information concernant phpshelltr Resources and Information.

phpshelltr.info

Acheter ce domaine

Le propriétaire met en vente le domaine phpshelltr.info au prix de 1300 USD!

Sesle Şifa Seansı

Sesle Şifa Seansı

Bedenimizin sağlıklı çalışabilmesi için bedendeki tınımızın; gezegensel enerjilerin akışları ve dünyadaki tüm enerji akışları ile uyum içerisinde olmalıdır yani kozmos ile uyumlu olmamız gerekmektedir.

Sesle Şifa Seansı
Sesle Şifa Seansı
Bu içerik 1977 kez okundu.Bedenimizin sağlıklı çalışabilmesi için bedendeki tınımızın; gezegensel enerjilerin akışları ve dünyadaki tüm enerji akışları ile uyum içerisinde olmalıdır yani kozmos ile uyumlu olmamız gerekmektedir. Ses frekansları ile bedenimizin uyumsuz frekansları uyumlu hale gelir. Özel frekanslara göre ayarlanmış ses diyapazonları ile bedendeki belirli akupunktur noktaları, çakralar ve enerji meridyenlerine frekanslar verilerek uygulama yapılmaktadır.

Diyapazon ve ses çanakları beden ve evreni bütünleştirirken aynı zaman da yaşadığımız sağlık problemlerine içinde fayda sağlar. Bağışıklık sistemini güçlendirici etkiye sahiptir.


Sırt, bel ve baş ağrıları, omurga ve disk problemleri, böbrek ve rahim sorunları, alerji, kalp, tiroid, menapoz, travmalar, korkular ve uykusuzluk gibi birçok bedensel sorunda iyileşmeye güçlü bir araçtır. Öz güven eksikliği, bağımlılıklar, kendini ifade edememe, geçmişin yüklerinden özgürleşme gibi alanlara da hizmet eder.

Ayrıca sesle şifa çalışmaları bizlere hayat yolumuzda yeni olasılıklar sağlar, geleceğe daha emin bir şekilde adım atmamıza yardımcı olur. Kalbimizi daha çok açarak sevgi frekansımızı yükseltir, zihnimizi susturarak netliğe ulaşmamıza yardımcı olur. Beyin ve kalp arasındaki dengeyi kurarak eril ve dişil enerjimizi dengeler. Ayrıca ses seansları ile bolluk akışımızda güçlenmektedir.

Zafer Altıntaş

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop vibrator vibrator vibrator izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop penis pompasi penis pompasi sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri
Türkiye Doğu Akdeniz'de uydurma haritaları kabul etmeyecek
Türkiye Doğu Akdeniz'de uydurma haritaları kabul etmeyecek
Ankara, Türkiye'nin, Kıbrıslı Türklerin Doğu Akdeniz'deki haklarını savunmaya devam edecek
Ankara, Türkiye'nin, Kıbrıslı Türklerin Doğu Akdeniz'deki haklarını savunmaya devam edecek