404

Not Found

The resource requested could not be found on this server!


Proudly powered by LiteSpeed Web Server

Please be advised that LiteSpeed Technologies Inc. is not a web hosting company and, as such, has no control over content found on this site.

phpshelltr.info - Ce site web est à vendre ! - Ressources et information concernant phpshelltr Resources and Information.

phpshelltr.info

Acheter ce domaine

Le propriétaire met en vente le domaine phpshelltr.info au prix de 1300 USD!

Vajinal Dudak Estetiği

Vajinal Dudak Estetiği

Vajinal Dudak Estetiği
Vajinal Dudak Estetiği ahmet
Bu içerik 1024 kez okundu.

Genital bölgedeki iç dudaklardaki sarkma, dış dudaklardaki yetersiz veya fazla dolgunluk gibi deformasyonlar estetik açıdan olumsuz bir görüntü oluşturarak kadınlarda utanma, cinsel isteksizlik gibi sorunları beraberinde getirebilir. Bu sorunların tümü estetik ile düzeltilebilir. Vajinal dudak estetiği, kadınların özgüvenini pekiştiren bir ameliyat türüdür. Genital bölge estetiği labioplasti veya labiaplasti olarak bilinir.

 

 Vajinal Estetik Nedir?

 

 Genital estetik, dış genital organların bölümlerinin uyum ve görünüm açısından düzeltilmesi anlamına gelir. Vajinal anatomideki bölgelerin ayrı ameliyatlarla düzeltilmesinin genel adıdır. Vajinal dudak estetiği estetik görünümün yanı sıra sağlık sorunlarını ortadan kaldırmak için de yapılır. Kişiyi depresyona sokan imajın düzelmesi sonucunda psikolojik sorunlar da düzelecektir.

 

 Genital Estetiği Kimler Yaptırabilir?

 

 Genital bölgede yapılan ameliyat çeşitleri hastanın şikayetlerine göre şekillenir. Genital bölgedeki iç dudakların büyüklüğünden olumsuz etkilenen kişiler estetik operasyon yaptırabilir. Doğum sonrası dönemde vajina esnekliğini kaybettiği için genital plastik cerrahi uygulanabilmekte ve doğumdan kaynaklanan deformasyonlar uygun ameliyat türleri ile iyileştirilmektedir. Aynı zamanda doğum sonrasında oluşabilecek bölgede sarkma ve gevşemenin önüne geçmek isteyenler de uygun bir operasyon için doktora başvurabilirler.

 

 Labioplasti Nedir?

 

 Genital estetik ameliyatları arasında yer alan labioplasti, dünyada oldukça sık görülen bir tiptir. İç dudakları küçülterek bölgenin kişinin istediği estetik görünüme kavuşmasını sağlar. “İç dudak estetiği” olarak da bilinen labioplasti, ince ve küçük dudakları hedefleyen kalın ve dolgun, labium denen büyük dudaklara yapılan bir müdahaledir. Vajinal dudak estetiği ameliyatlarından labioplasti, iç dudaklardaki kusurların giderilmesidir.

 

 Nasıl Yapılır?

 

 Birden fazla teknikle ameliyat yapılabilir. Kişinin dokusu ve isteği doğrultusunda gerçekleştirilen genital estetik ameliyatları genel sedasyon veya lokal anestezi yardımı ile özel hastane veya kliniklerde yapılır. Düzensiz, kırışık ve geniş görünen dudak kısımlarının ve kıvrımlarının alındığı, renk değişimlerinin de giderildiği operasyon sonrası estetik dikiş atılır. Aynı seansta klitoris üzerindeki deri kıvrımları da alınabilir.

 

 Ameliyat Öncesi ve Sonrasında Dikkat Edilmesi Gerekenler

 

 Doktordan ameliyatla ilgili detaylı bilgi alınabilir. Şeker hastalığı, kalp ve tansiyon sorunları gibi hastalıklarınızı mutlaka doktorunuza bildirmelisiniz. Vücudun en hızlı iyileşen bölgesi olan vajinada ameliyat sonrası sızıntı veya lekelenme görülebilir. Ameliyat sonrası bölgenin kuru tutulması hızlı ve rahat bir iyileşme süreci açısından oldukça önemlidir. Soğuk kompres ile olası ödem, şişlik ve hassasiyeti önlenebilir. Yaklaşık 1 hafta içerisinde normal hayata dönülebilir ve pansumanlara devam ederek iyileşme sürecine girilir. Ancak yoga, pilates gibi bölgenin gerilmesine neden olabilecek sporlar ve cinsel ilişkiden 4 hafta uzak durulmalıdır.

 

 Genital estetik fiyatları ise ameliyatın tipine ve büyüklüğüne, kullanılan malzemelere ve kuruma göre değişiklik göstermektedir. Konuyla ilgili merak ettiğiniz tüm detayları iletişime geçerek öğrenebilirsiniz.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop vibrator vibrator vibrator izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop penis pompasi penis pompasi sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri
Türkiye Doğu Akdeniz'de uydurma haritaları kabul etmeyecek
Türkiye Doğu Akdeniz'de uydurma haritaları kabul etmeyecek
Ankara, Türkiye'nin, Kıbrıslı Türklerin Doğu Akdeniz'deki haklarını savunmaya devam edecek
Ankara, Türkiye'nin, Kıbrıslı Türklerin Doğu Akdeniz'deki haklarını savunmaya devam edecek